KÜNYE

.

Alka Dijital
Medya Ajansı

.

.

Genel Yayın Yönetmeni

Berkant PARLAK

.

.

Merkez

Çarşı Mah. Uzunsokak Cad. Nu: 76/1

Ortahisar/TRABZON

.

.

E-Posta:

[email protected]
 

Trabzon ve Akçaabat’ın Haber sitesi: www.akcatv.com

Akça Tv Trabzon ve Akçaabat Haber sitesi Trabzon, Akçaabat ve çevresindeki yerel haberleri, takip edenler için önemli bir haber kaynağıdır.

Hem Trabzon yerel hem de ulusal haberlerin yanı sıra, spor, Akçaabat’ta Yaşam, ekonomi, sağlık, kültür-sanat ve diğer pek çok konuda kapsamlı bir haberler sunmaktadır.

Akça Tv Akçaabat haberlerinin derleyen radyo çalışmaları devam eden, yeni haberleri Akça Tv Akçaabat haber web sitesi, modern ve kullanıcı dostu bir tasarımla kullanıcılarına sunar.

Siteye kolayca erişilebilir ve her tür cihazda açılabilir. Akça Tv Trabzon haber de objektiflik ve tarafsızlık ön plandadır. Haberlerin kaynağı doğru ve güvenilir olduğu için okuyuculara sağlıklı bilgi sunulmaktadır. Bu nedenle Akça Tv, Trabzon’da yaşayanlar ve şehri takip etmek isteyenler için güvenilir bir haber kaynağıdır.

AkçaTv, Söğütlü, Yıldızlı, Akyazı,Derecik,Işıklar, Pulathane,Şinik,Adacık, Akpınar,Yaylacık,Dürbinar,Orta Mahalle,Düzköy,Maçka,Hıdırnebi,Kayabaşı,Haçkalıbaba,Çarşıbaşı,Mersin,Akçakale,Darıca  ve çevresindeki gelişmeleri en hızlı ve en doğru şekilde takip eden bir haber kaynağıdır. Trabzon Haberlerinin yanı sıra, site ziyaretçileri için pek çok farklı kategori de sunmaktadır. Bunlar arasında ekonomi, spor, kültür-sanat, sağlık, magazin ve diğerleri bulunmaktadır. Bu kategorilerde yer alan haberler, okuyucuların ilgilendiği konulara daha kolay erişmelerini sağlamaktadır.

Trabzon Haberleri, Akçaabat Haberleri, Trabzon’da, bölgede ve Tüm Türkiye'de her yaştan insanın ilgisini çekebilecek birçok konuya odaklanır. Şehirdeki güncel olaylar, turizm, ekonomi, spor, sanat ve kültür gibi farklı alanlarda haberler sunulmaktadır.

Siteye kolayca erişilebilir ve her tür cihazda açılabilir. Günebakış Trabzon haber de objektiflik ve tarafsızlık ön plandadır. Haberlerin kaynağı doğru ve güvenilir olduğu için okuyuculara sağlıklı bilgi sunulmaktadır. Bu nedenle Akça Tv, Trabzon’da yaşayanlar ve şehri takip etmek isteyenler için güvenilir bir haber kaynağıdır.

AkçaTv, Trabzon, Akçaabat ve çevresindeki gelişmeleri en hızlı ve en doğru şekilde takip eden bir haber kaynağıdır. Trabzon Haberlerinin yanı sıra, site ziyaretçileri için pek çok farklı kategori de sunmaktadır. Bunlar arasında ekonomi, spor, kültür-sanat, sağlık, magazin ve diğerleri bulunmaktadır. Bu kategorilerde yer alan haberler, okuyucuların ilgilendiği konulara daha kolay erişmelerini sağlamaktadır.

Trabzon haberleri, Trabzon’da, bölgede ve Tüm Türkiye'de her yaştan insanın ilgisini çekebilecek birçok konuya odaklanır. Şehirdeki güncel olaylar, turizm, ekonomi, spor, sanat ve kültür gibi farklı alanlarda haberler sunulmaktadır.