Başkan Genç, belediye işçilerine hitap etti: “Ortaya koyduğunuz olağanüstü emeğin farkındayız”

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, belediyenin proje ve faaliyetleriyle ilgili Fen İşleri Müdürlüğü ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeliyle toplantı yaptı.

Başkan Genç, belediye işçilerine hitap etti: “Ortaya koyduğunuz olağanüstü emeğin farkındayız”

Toplantıya; Fen İşleri’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı Coşkun Şahin ile Fen İşleri Müdürü Baki Altuntaş, Destek Hizmetleri Müdürü Halil İbrahim Pehlivan ve işçiler katıldı. 

Akoluk Mahallesi’ndeki yeni şantiye binasında işçilerle bir araya gelen Başkan Genç, Ortahisar Belediyesi’nin güncel şartlar gözetilerek her yıl hazırladığı faaliyet programlarının büyük ölçüde gerçekleştirdiğini bazen de hedeflenen rakamın üzerine çıkıldığını söyledi. 

 “HER ZAMAN ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDA OLDUK”

Belediye işçilerine bugüne kadar ortaya koydukları performanstan dolayı teşekkür eden Başkan Genç, “Çok değerli mesai arkadaşlarım… Bugüne kadar Ortahisarımız için ortaya koyduğumuz performanstan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Gerçekten de ilçemizi daha mamur bir hale getirmek, daha yaşanabilir kılmak için gece gündüz demeden, yazın bunaltıcı sıcağına, kışın dondurucu soğuğuna rağmen ilçemizde yaşam standartlarını yükseltmek için olağanüstü bir gayreti ortaya koydunuz. O nedenle sizlerin ortaya koyduğunuz emeğinizin farkındayız, hangi şartlar altında görev yürüttüğünüzün bilincindeyiz. Bu bilinçle hareket ederek her zaman çalışanlarımızın işçilerimizin yanında olduk. Ortahisar ailesi olarak bütün meselelere masanın o tarafı, bu tarafı diye bakmadık. İşçilerimiz ve personelimiz söz konusu olunca bizzat onların yerine geçip, empati yaparak kararlarımızı verdik. Bundan dolayı da vicdanen rahat olduğumuzu bütün samimiyetimle ifade etmek isterim.” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER