Enes Aslan'dan Sezgin Mumcu'ya "edebinle git" çıkışı

AK Parti eski Trabzon il yöneticisi , Enes Aslan, sosyal medya platformunda Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu'ya karşı sert ifadelerle yüklendi.

Enes Aslan'dan Sezgin Mumcu'ya "edebinle git" çıkışı

Aslan isim vermedi. Sezgin Mumcu’yu çok önemsenecek iddialarla suçladı ve sözlerini, “Gitmene az kaldı, sabret” sözleriyle tamamladı.

İşte Enes Aslan’ın adeta patlama yapan sosyal medya paylaşımı:
 

Bak acemi efendi. Sana iki çift söz söyleyeyim. Anlamayacaksın ama meydanı da boş sanma. Sayfalarca yazılabilir her şey diyorsun ki raporlarımız dikkate alınmadı. Yani sen anladın da koskoca Reis anlamadı, öyle mi? Tutuştun ki 3 gündür haber yaptırıyorsun kendini. Mevcut başkan gitsin diye Aralık sonuna kadar Ankaralarda kırk iftira ile tezvirat yapan sen, sonra değişimi duyunca ben olayım diyen sen, baktın olmuyor “zoraki” herkes yerinde kalsın diyen sen. Sonra da raporlarımız dikkate alınmadı diye Ankara’yı suçlayan sen. Milleti kandırma. Özel toplantı bilgilerini "bize bir şey demedi, başkalarını fırçaladı" manası vererek sızdırmak nasıl bir hezeyandır. O diğer bölgelerde görev yapanlar beceriksiz, sen beceriklisin öyle mi?

Ankara'da devletimize ve kıymetli Cumhurbaşkanımıza yönelik darbe benzeri büyük bir kumpas yapılıyor. Daha bu konuda bir açıklama yapmamışsın. Kırk fırın ekmek yesen bu işi öğrenemezsin. Zorlama fazla! Kibirle geldin, edebinle git ki, edebimizi bozmayalım. Milleti de öyle saçma haberler yaptırarak çileden çıkarma. Herkes neyin ne olduğunu biliyor. Sırf görevde kalmak için Reis'i de suçlama! Az kaldı, sabret!”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Engin kahraman
Engin kahraman - 1 ay Önce

Doğru demiş enes başkan . Altına imzamı atarım birde osman nuri ve avanesi var

SIRADAKİ HABER