Tarım : Herkes aklını başına alsın !

Bekir Sıtkı Tarım, İl Başkanlığından istifa ederek milletvekili aday adayı olacağını açıklamasının ardından çarpıcı mesajlar vermeye devam ediyor.

Tarım : Herkes aklını başına alsın !

HERKES AKLINI BAŞINA ALSIN

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım, İl Başkanlığından istifa ederek milletvekili aday adayı olacağını açıklamasının ardından çarpıcı mesajlar vermeye devam ediyor. Tarım, son olarak şu paylaşımda bulundu,

“MHP'de tehammüllerin nasıl işlediğini en iyi ben bilirim. İl Başkanı bir kişiyi uygun görür, Genel Merkez Teşkilat Başkanına ismini verir, oda kabul eder ya da etmez, başkada bir isim isteyebilir. MHP kitaptan yönetilmez, akıldan yönetilir. Çocuğum gibi koruyup büyüttüğüm, Trabzon'da şeref verdiğim, kendisiyle şereflendiğim partimi, bilerek yada bilmeyerek maceraya sürüklemeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Kimse bana vekil adaylığını önüme koyarak kendi menfaatlerimin parti menfaatlerimizin önüne geçeceğini hayal bile etmesin. İstifamı verdikten sonra Genel merkezimin ciddi bir daveti olmadan kesinlikle aday olmayacağım.

Öz güven deyin, adını ne koyarsanız koyun aday olup olamama konusunda hiç kimseden destek istemiyor ve beklemiyorum. Başkanlığına karar verdiğimiz kişinin sahiplenilmesi bu koltukların devamını isteyen herkesin olmassa olmazıdır. Bekir başkan tehdit ediyor diyenlere de Genel merkezin bu konulardaki dilinin ne olduğunu gidip öğrenmelerini tavsiye ediyorum. Herkes yönetici olur İl Başkanı olamaz, herkes bakan olur Genel Başkan olamaz. Bazı kişilerin beklentisi doğrultusunda hareket etseydik bu partiyi molozdan toplardık. Herkesi aklını başına almayı davet ediyor, en yakın toplantımıza da herkesten aklı selim hareket etmesini bekliyorum.  Hiç bir faaliyette bulunmayıp ta sadece marazi mevzilere partiyi sürüklemeye çalışanları da sadece uyarıyorum ki! Trabzon'da kaybeden hiç bir zaman Milliyetçi Hareket Partisi olmayacaktır. Siyasetin doğası gereği çok küçük sorunlar yaşamış olabiliriz. Bu güne kadarda benimle gösterdiğiniz muhteşem yol arkadaşlığınız için hepinize sonsuz teşekkür ediyorum.”                 
 

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2022, 00:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bahadır Bilge
Bahadır Bilge - 2 yıl Önce

Sürekli havaya doğru bir atış halinde kendisi ama çok konuşan çok yanılır. Yarın bir gün insanın önüne koyarlar bu lafları. Ayrıca istişare ettiği kişilere dikkat etsin. Önde ayrı arkada ayrı filme kurban gitmesin.

bozkurt
bozkurt - 2 yıl Önce

MHP'de ki seviye nerelere düştü. MHP'liyim . Ama oyumu Ak Partiye veriyorum. Nihat Birinci de aynı kafada idi. bu adamlar siyasette olmamalı aday olursa yine ak partiye vereceğim oyumu.

Biri
Biri - 1 yıl Önce

Tabiki şaşırmadık, tarih gene tekerrür etti, önce Nihat Birinci, şimdi Bekir Sıtkı Tarım... Dil aynı değil, Bekir Beyin dili çok ağır... Aday adayı olacak belki aday olacak ama secilemeyecek... MHP seçmeni Bekir Sıtkı Tarım bey efendiyi il başkanı olduktan sonra tanıdı ve il başkanı olarak tanıdı. Bence görevinde kalıp teşkilatları seçime hazırlamakla uğraşsa MHP Trabzon için daha faideli bir ugrasta olacak.

SIRADAKİ HABER