Akçaabat Belediyesi dozu artırdıkça artırıyor

Akçaabat’taki billboardlarda geçtiğimiz hafta başından itibaren yer alan üzerinde AK Parti ile Belediye’nin birlikte yer aldığı reklamlar tepki topladı.

Akçaabat Belediyesi dozu artırdıkça artırıyor

Akçaabat Yeni Haber gazetesinin manşete taşıdığı habere göre Akçaabat’taki billboardlarda geçtiğimiz hafta başından itibaren yer alan üzerinde AK Parti ile Akçaabat Belediyesinin birlikte yer aldığı reklamlar tepki topladı.

REKLAMLARI KİM VERDİ?

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)’nin kurumsal renginin ve “Gönül Belediyeciliği” logosunun kullanıldığı, Akçaabat Belediyesi’nin de logosu ile Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim’in isminin yer aldığı reklamların dizaynı tepki toplarken, reklam masraflarını da kimin karşıladığı merak konusu oldu.

BELEDİYE Mİ AK PARTİ Mİ?

Genelinde Akçaabat Belediyesi’nin gerçekleştirdiği, çok az bir kısmında da yine paydaş olarak Akçaabat Belediyesi’nin yer aldığı reklamlarda alt spotu değişen “ AK Parti Çalışıyor” ibaresi vatandaşlara “Çalışan AK Parti mi yoksa Belediye mi?” sorusunu sordurtmaya başladı.

AKÇAABAT İÇİN İLK OLDU

Bugüne kadar Akçaabat Belediyesi ile AK Parti’nin buluştuğu hiçbir reklamın yapılmadığı ilçemizde, yayımlanan bu reklamlar belediyeye siyasetin bulaşması olarak nitelendirilirken, ilçemizde örgütlü siyasi partilerin sözcülerinin de bu durum karşısındaki suskunlukları manidar bulundu.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2023, 23:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER