İyi Partili Azmi Kuvvetli'ye operasyon!

İYİ Partili Memişoğlu, 3 adaylı Trabzon İl Kongresi’nde perde arkasında yaşananları anlattı.

İyi Partili Azmi Kuvvetli'ye operasyon!

İYİ Partili Memişoğlu, 3 adaylı Trabzon İl Kongresi’nde yaşananlarla ilgili ilginç iddialarda bulundu. GİK Üyesi Şükrü Kuleyin ile Yavuz Aydın’la görüştüklerini kaydeden Memişoğlu, “Şükrü Kuleyin Abimize ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. O kendi penceresinden doğru olanı yapmak istedi. Ancak Trabzon’da Ali, Cengizler onun gibi düşünmediler. Üç aday birleşsin diye emek vermediler.” dedi.

İYİ Parti Trabzon İl Teşkilatı Kurucu kadrosunda yer alan Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı Hüseyin Memişoğlu, 3 adaylı Trabzon İl Kongresi’nin perde arkasında yaşananlarla ilgili çeşitli iddialarda bulundu. İYİ Partili Memişoğlu, “İYİ Parti ailesi olarak başta Azmi Kuvvetli ve tüm Teşkilatlarımız olmak üzere bizler İYİ Parti ailesinin Trabzon’da çıtayı iki vekil alabilecek, belediye başkanlık sayısını birden yukarılara taşıma anlamında iyi çalışmalara imza attık.” iddiasında bulundu.
 

“DAVA ARKADAŞLARI TARAFINDAN OPERASYON YAPLDI”

İYİ Parti İl Başkanı Kuvvetli’ye operasyon düzenlendiğini kaydeden Memişoğlu, “Seçim kararı alındıktan sonra Sn. Başkanımıza dava arkadaşları tarafından bir operasyon yapılması bizleri derinden çok üzdü. Sadece Başkan’la kalmadı. Birçok büyüğümüz, kardeşimiz yapılan operasyona karşı duruş sergilemiş, Ortahisar delege seçimlerinde kendilerinin yaptıkları aile ve asker delegeler ile bunlara göz yumanlar sayesinde seçimi kazanaraktan il başkanlığı seçimine gelinmiştir. Azmi Başkan kongreler sonrası tabloyu gördüğünde aday olmadı, zaten olamazdı bu şekilde. Azmi Başkan'a bu partinin ve Genel Merkezin borcu vardır. Dört yıl sekiz ay başkanlık koltuğunda olup şahane işlere yönetimi ve teşkilatlarıyla imza atmıştır. Doğal olarak bizde kendisini doğru işlere imza attığı için sahiplendik.” ifadelerini kullandı.

61 Medya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER