Bahçeli Trabzon'a 7 yıl aradan sonra gelecek

MHP Trabzon İl Başkanı Ömer Ayar, miting düzenleyeceklerini söyledi

Bahçeli Trabzon'a 7 yıl aradan sonra gelecek

Her gün birkaç ilçe teşkilatını ziyaret eden Ayar, kendilerine büyük teveccühün olduğunu söyledi. Trabzon’a getirdiği hareketlilikten dolayı MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, acılığıyla Genel Başkanları Devlet Bahçeli’yi Trabzon’a davet ettiklerini açıklayan il Başkanı Ömer Ayar, “Herkesin gördüğü gibi partimize büyük teveccüh var. Gerek yerelde bizler ilçe ziyaretlerimizde halkımızda bunu görürken gerek se Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin yurt gezilerindeki ilgiyi görüyoruz. Büyük kalabalıklara hitap ediyor ve vatandaşın ilgisi de beklenenden çok daha fazla. Bu vesile ile Genel Başkanımızı Trabzon’a davet ettik. Genel Başkan Yardımcımız Semih Yalçın’a durumu izah ettik. Neden olmasın dedi.

Sanırım önümüzdeki günlerde Sayın Genel Başkanımız Trabzon’da olacak” dedi. MHP Trabzon İl Başkanı Ömer Ayar 7 yıl aradan sonra Genel Başkanları Devlet Bahçeli ile Trabzonluları kucaklaştıracaklarını kaydetti.

MHP Trabzon'da en son 7 haziran 2015 yılında Koray Aydın'ı Milletvekili çıkarmıştı. MHP Trabzonda son genel seçimde İyi Parti'den fazla oy almasına karşın ittifakın acizliğine uğrayarak Nihat Birinci'yi milletvekili çıkaramamıştı. MHP'nin genel merkez yönetinimde Trabzon'lu hiçbir isim yer almadığı gibi Trabzon'dan MYK üyesi de bulunmuyor. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER