Günnar'a soğuk duş!

AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, katıldığı Akçaabat Belediyesi Türk Sanat Müziği konserinde tepkiyle karşılaştı.

Günnar'a soğuk duş!

Konserin sunumunu yapan Yaylacık Mahallesi Muhtarı Hakan Karan, konserin sonunda protokol üyelerini sahneye davet ederken Günnar’ı iğneleyici şekilde eleştirdi.

Günnar’ı “Sayın vekilimiz ilk kez konserimize katıldı. Umarız son da olmaz" diyerek Günnar’ın 7 yıldır sürdürdüğü milletvekilliğine ve gelecek yıl yapılacak seçimlere atıfta bulundu.

Akçaabatlı olan Günnar bu yönüyle eleştirilerek sahneye davet edildi. Sahneye çıkan Günnar ise Akçaabat’ta birçok sanat ve kültür etkinliğine katıldığını ve Akçaabat’ta çok etkinliğe katıldığı için başka ilçelerde eleştirildiğini söyledi.

Daha sonra Akçaaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim söz aldı. Karan, Ekim’e mikrofonu uzatırken “Umarız misafirlerinize karşı sizi üzmemişizdir” dedi. Ekim ise bu konuda hiç söz etmeden konuşmasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2022, 23:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bir dost
Bir dost - 1 yıl Önce

Az bile demiş.. Yalan mı kim görmüş...

Yaylacıklı
Yaylacıklı - 1 yıl Önce

Muhtarımız halkın oyu ile 1. Derece seçilmiş Yaylacık Mahallesinin en kibar en beyefendi sakinidir.
Doğru demiştir. Kendisine teşekkür ediyorum. Akçaabatı yok sayan, vatandaşla dalga geçen kişi vekil olamaz. Eğer cesareti varsa girsin bağımsız seçilsin . Muhtarımız gibi . 200 oy alır.

Kosovalı
Kosovalı - 1 yıl Önce

Adnan Günnar denildiğinde Akçaabat ve çözülemeyen sorunları insanın aklına geliyor.

SIRADAKİ HABER