MHP Trabzon İl Başkanlığına Ömer Ayar atandı.

MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım’ın istifasından dolayı İl Başkanlığına Ömer Ayar atandı. 

MHP Trabzon İl Başkanlığına Ömer Ayar atandı.

MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım’ın istifasından dolayı İl Başkanlığına Ömer Ayar atandı. 

MHP eski İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım’ın istifası ile boşalan MHP Trabzon İl Başkanlığına Ömer Ayar atandı. MHP İl yönetiminde görev yapan Ayar, İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım tarafından genel merkeze önerilmişti. Tarım’ın önerisini dikkate alan MHP Genel Merkezi Ömer Ayar’ı görevlendirdi.  Bu arada yönetim kurulu feshedilerek, Ayar’a yeni yönetim kurma yetkisi verildi. Ayar yeni yönetim ile göreve devam edecek.

Ömer Ayar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti, 

Mücadeleyi ve gayeti ahlaki hükümler halinde formüle edersek ne yoldan çıkmamız ne de yolu şaşırmamız söz konusudur. Münakaşa yerine müzakereyi, savaşmak yerine uzlaşmayı seçersek hakikatın pırıltısına biraz daha yaklaşmamız mümkündür. Konuşmak, tartışmak, paylaşmak, daha iyiyi aramak, daha güzeli amaçlamak insan olmanın alameti farikasıdır. Niyet halis, düşünce harbi, fikriyatımız hasbi, akıbetimiz çok şükür hayroldu, harcı da haysiyetle karıldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2022, 04:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Milliyetçi
Milliyetçi - 1 yıl Önce

komik ...
Kongre yok. Seçim yok. Atama var. Referans kim ? önceki il başkanı Ama ismi siyasi parti . mhp trabzonda sistematik şekilde bitiriliyor.

SIRADAKİ HABER