Muhalefet mışıl mışıl uyuyor!

Akçaabat’ta muhalefetin kış uykusu, havaların ısınıp güneşin etkisini daha fazla göstermesine rağmen hâlen daha sonlanmadı.

Muhalefet mışıl mışıl uyuyor!

Akçaabat’ta muhalefetin kış uykusu, havaların ısınıp güneşin etkisini daha fazla göstermesine rağmen hâlen daha sonlanmadı. İlçedeki sorunlara genel olarak kayıtsız kalan ve eleştiri getirmesi gereken yerde ya iktidar sözcülerini destekleyen ya da sessiz kalarak dolaylı destekte bulunan muhalefet yine şaşırtmadı.

Ak Parti ise her zamanki iktidar olmasından kaynaklı cüretkâr tavrından vazgeçmezken ilçede siyasi çalışmalarına öğrencileri alet etti. Akçaabat Belediyesinin organizesinde İlçe Halk Kütüphanesinde düzenlenen “Doğru ve Etkin Kitap Okuma Yöntemi” başlıklı etkinliğe 17 Şubat Anadolu Lisesi öğrencileri programa davet edildi. Ak Parti İlçe Başkanı ve yöneticilerinin de katıldığı etkinlikte Ak Parti Trabzon Milletvekili Adayı Mustafa Şen konuşmacı olarak yer aldı.

Şen’in kitap okuma yöntemleriyle ilgili bilgilerini, seçim sürecine girmeden ya da seçim sürecinin sonrasında paylaşmaması ise manidar bulundu. Faaliyetin siyasi bir istismar olabileceği yorumları yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2023, 20:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER