Savaş Ayvaz'dan garip ifadeler!

Ak Parti Akçaabat Belediye Başkan Aday Adayı Savaş Ayvaz'dan ilginç tepki.

Savaş Ayvaz'dan garip ifadeler!

Parti Genel Merkezinin Akçaabat'ta Osman Nuri Ekim'le devam edeceği yönündeki haberlere ilginç bir tepki veren Ayvaz, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda seviyeyi farklı bir noktaya taşıdı.

Ayvaz "Değerli Akçaabatlılar, Ak Parti Akçaabat Belediye Başkan Adayı olarak Osman Nuri Ekimle devam edileceği YALANI günlerdir basında dolaşmakta olup bu YALANA itibar etmeyiniz. Süreç devam etmektedir. Savaş Ayvaz Ak Parti Akçaabat Belediye Başkan Aday Adayı" paylaşımı yaptı.

Ayvaz'ın "yalan" sözcüğünü büyük harflerle, tekrarlarla paylaşmış olması aday adaylığı sürecinde önemli bir siyasi hata olarak yorumlandı. Saldırgan ve tepki dolu paylaşımın Ayvaz'ın siyasi kariyerini nasıl etkileyeceği ise belirsiz.

AYVAZ'A ELEŞTİRİ GETİREN BİR YORUM

Ayvaz'ın paylaşımının altında bir kişi şöyle yorum yaptı: "Sevgili müdürüm Rabbim hakkınızda hayırlısını versin. Yalnız bu tür paylaşımı size yakıştıramadım dikkat ettim diğer adaylar bu şekilde bir paylaşım yapmadı sizin yeriniz benim için farklı idi bu paylaşımından şunu anladım Artık Ak partiye güvenmeyin listeler neden verildi basına neden sızdırıldı?? Şimdi olurda tekrar aday Osman Nuri Ekim olursa bı paylaşımınızı yalan diye lanse ediyorsunuz ya yüzene nasıl bakacaksınız müdürüm sizin kişiliğinize bunu yakıştıramadım şahsen ben tanıdığım şavaş müdürüm bu değil sayfayı her kim kullanıyorsa bu yanlıştan dönülsün. Gönüllerin Başkanı halkın adamı şavaş müdür bu olamaz."

Ayrıca paylaşımın altında yapılan "Sizin yerinize Osman Nuri Ekim açıklanırsa oy vermeyeceğiz." biçimindeki yorumların Ayvaz'ı zor duruma sokacağı ileri sürülüyor.

DEVLET MEMURLARINI SİYASİ ÇALIŞMALARINDA KULLANAN SİYASETÇİ KİM?

Öte yandan Ak Partiden Akçaabat Belediye Başkanlığına aday adayı olan bir ismin devlet dairesinde yöneticiliğini yaptığı memurları siyasi çalışmalarına dâhil etmesiyle ilgili iddialar, ilçede konuşulmaya başlandı. Maaşını devletten alan memurların aday adayının devlet dairesindeki yöneticiliğini kullanarak siyasi çalışmalarda kullanıldığı iddiası kafalarda soru işaretleri oluştururken bu konuda muhalefetten hiçbir ses çıkmaması ise "muhalefet tiyatrosu"nun bir başka sahnesi olarak yorumlandı.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2024, 00:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER