İyi Parti Çarşıbaşı Belediye Başkan Adayı Ustabaşı Oldu

İyi Parti Trabzon il başkanlığı, Çarşıbaşı belediye başkanlığı için kararını verdi. 

İyi Parti Çarşıbaşı Belediye Başkan Adayı Ustabaşı Oldu

31 Mart yerel seçimlerine az bir süre kala, İyi Parti Trabzon il başkanlığı, Çarşıbaşı belediye başkanlığı için kararını verdi. İlçe başkanlığı görevini sürdüren Hamza Ustabaşı, İyi Parti'nin Çarşıbaşı Belediye başkan adayı olarak belirlendi.
İyi Parti Çarşıbaşı belediye başkan adayı Hamza Ustabaşı yaptığı açıklamada;

''Kıymetli hemşerilerim;

Her zaman her şeyin daha iyisi olduğu gibi Çarşıbaşı’mız için de daha iyisi var. 

İlçemiz yıllardır kötü bir belediyeciliğe mahkum bırakıldı. Bu yüzden Çarşıbaşı gelişemedi ve ilerleyemedi. Hatta geri gitti. Artık gençlerimiz ilçemizde durmak istemiyor. İstihdam noktasında büyük problemler yaşanıyor. Bu sorunlar göz önünde dururken maalesef yetkililer hiçbir önlem almadı. Proje üretmedi. Çarşıbaşı’nı kaderine terk ettiler. Artık buna dur demenin vakti geldi. Gelişen, üreten, ilerleyen bir Çarşıbaşı için belediye başkan adayı olduğumu siz değerli hemşehrilerime duyurmak istiyorum. 

Bundan sonra ilçemizde hemşehrilerimizin hiçbirini ayırmadan, gündüz yorulmadan gece uyumadan çalışmaya geliyoruz. Artık Çarşıbaşı’mızda hiçbir parti ayrımı olmayacak, sadece gündemimiz Çarşıbaşılı hemşehrilerimize hizmet etmek olacak.

Sosyal belediyecilik düsturu ile ortak akıl temelinde yönetilecek daha medeni, daha refah, daha gelişmiş, daha bereketli ve daha huzur dolu bir Çarşıbaşı için sizlere hizmet vermeye talibim. 1 Nisan günü ilçemizi İYİ belediyecilikle tanıştıracağız. '' 
dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER