Trabzon'da İmamoğlu'na muhtarlardan büyük ilgi

İBB Başkanı, Cumhurbaşkanı yardımcısı adayı Ekrem İmamoğlu Trabzon'da muhtarlarla buluştu.

Trabzon'da İmamoğlu'na muhtarlardan büyük ilgi

İyi Parti’nin Trabzon mitinginin ardından muhtarlarla bir araya gelen Ekrem İmamoğlu'na ilgi oldukça yoğundu. Özellikle iktidara yakın olan bir çok muhtarın toplantıda görünmesi dikkatlerden kaçmadı.

Toplantıya CHP Trabzon Milletvekili Adayları, İyi Parti Trabzon Milletvekili Adayları, Muhtarlar Konfederasyon Genel Başkanı Bekir Aktürk de katılım gösterdi. Salonda 550'si muhtar 800 üzerinde katılımcının olması İmamoğlu'nun ekibinin ne kadar iyi çalıştığının bir göstergesiydi. Toplantı İstanbul Büyükşehir belediyesi İmar ve şehircilik daire başkanı Gürkan Akgün'ün Trabzon'un şehircilik anlayışı, kronik sorunları ve çözüm önerilerinin olduğu detaylı bir sunumla başladı. Katılımcılardan , Muhtarlar Konfederasyon Genel Başkanı Bekir Aktürk'ün konuşmaları ile toplantı devam etti.

Ekrem İmamoğlu'nun yanında toplantıya İstanbul Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı Yavuz Saltık da katıldı. Toplantının ardından kendisiyle konuşmak isteyen ve fotoğraf çekmek isteyen muhtarların oluşturduğu yoğun izdiham nedeniyle İBB başkanı ve cumhurbaşkanı yardımcısı adayı Ekrem İmamoğlu salondan 1 saat sonra ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER