Belediye'den futbol turnuvası

Akçaabat Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Liseler Arası Futbol Turnuvası başladı.

Belediye'den futbol turnuvası

İki hafta boyunca devam edecek olan Liseler Arası Futbol Turnuvası’na toplamda 10 takım ve 130 sporcu katıldı. Takımlar, turnuva boyunca 24 müsabaka gerçekleştirecek. 

Akçaabat genelindeki lise öğrencilerinin katıldığı turnuva için duygu ve düşüncelerini dile getiren Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle Akçaabat’ta Liseler Arası Futbol Turnuvası organizasyonu planladık ve turnuvayı başlattık. Turnuvamıza gençlerin gösterdiği ilgi bizleri ziyadesiyle memnun etti. İki hafta sürecek olan turnuvamızda 130 sporcu toplamda 24 müsabaka yapacak. Müsabakalar centilmenlik, dostluk ve kardeşlik çerçevesinde gerçekleşiyor. Turnuvamıza katılan tüm takımlara başarılar diliyor, başta Akçaabatlı gençler olmak üzere tüm gençlerim 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER