Zorluoğlu Söğütlü'yü ziyaret etti.

Zorluoğlu ziyareti sırasında Söğütlü-Tanjant hattı otobüs seferlerinin yarın itibarıyla başlayacağının da müjdesini verdi.

Zorluoğlu Söğütlü'yü ziyaret etti.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Söğütlüde ziyaretlerde bulundu. Bulduğu her fırsatta esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Zorluoğlu, bugün Akçaabat Söğütlü'de sorunları yerinde inceledi, sıkıntıları dinledi. Zorluoğlu ziyareti sırasında Söğütlü-Tanjant hattı otobüs seferlerinin yarın itibarıyla başlayacağının da müjdesini verdi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, gerçekleştirdiği ilçe ziyaretleriyle halkın talep ve sorunlarını yerinde dinlemeye devam ediyor. ‘Soruna en yakın olan çözüme de en yakındır’ anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Başkan Zorluoğlu, Akçaabat ilçesine bağlı Söğütlü ve Yıldızlı mahallelerine giderek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Zorluoğlu’na ziyareti sırasında Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin Altıntepe, TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, TULAŞ Genel Müdürü Samet Ali Yıldız, Başkan Danışmanı Mehmet Karaoğlu Ak Partili Meclis üyeleri, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Satuh Şahin ve ilgili daire başkanları eşlik etti.

MAHALLE MUHTARLARI TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Zorluoğlu, ziyaret kapsamında Söğütlü Mahallesi Muhtarı Kemal Aydın’ı ziyaret ederek, mahallenin sorunları ve talepleriyle ilgili bilgi aldı. Başkan Zorluoğlu’nun talimatlarıyla ilçelerinde gerçekleştirilen çalışmalardan memnuniyet duyduklarını dile getiren Aydın, “Bugüne kadar pek de alışık olmadığımız bir durumla karşı karşıyayız. Çünkü Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Zorluoğlu sadece ilçelere değil, mahallelerimize kadar gelerek, sorunları yerinde tespit ediyor, taleplerimizi dinliyor. Her ihtiyacımızda kendisine ve ekibine rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Mahallelerimize yapılan hizmetler nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyarette MHP adına kimsenin olmaması dikkatlerden kaçmadı. 
 

SÖĞÜTLÜ-TANJANT HATTININ MÜJDESİNİ VERDİ

Başkan Zorluoğlu ziyaret sırasında Akçaabat ilçesinin en kalabalık mahallesi olan Söğütlü’de yapılaşmanın ve buna bağlı olarak nüfus yoğunluğunun artması nedeniyle talep edilen 204 numaralı Söğütlü-Tanjant hattı otobüs seferlerinin de müjdesini verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ak parti türkiye
ak parti türkiye - 1 yıl Önce

MHP ye ihtiyacı seçimden sonra olacak. yerel seçim yaklassın ondan sonra olacak. 2 yere getirip oylarını alırlar.

SIRADAKİ HABER