AK Parti Akçaabat Teşkilatında vefa buluşmaları başladı.

Geçmişten bugüne partide görev yapan Derecik Vadisi teşkilat mensuplarıyla bir araya gelindi.

AK Parti Akçaabat Teşkilatında vefa buluşmaları başladı.
AK Parti Akçaabat Teşkilatında vefa buluşmaları başladı. İlk olarak geçmişten bugüne partide görev yapan Derecik Vadisi teşkilat mensuplarıyla bir araya gelindi.

AK Parti Akçaabat İlçe Başkanlığı, AK Parti'de görev alan teşkilat mensuplarına yönelik vefa buluşması düzenledi. AK Parti'de, daha önce partide görev yapan vekil, belediye başkanı ve Derecik Vadisi teşkilat mensupları ile mevcut yöneticiler, vefa buluşmaları kapsamında bir araya geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Trabzon Milletvekili Mustafa Şen’in katıldığı Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim’in de hazır bulunduğu buluşmada, AK Parti'nin bir dava partisi olduğu mesajı verilerek, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemine vurgu yapıldı.

AK Parti Akçaabat İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada, “AK Parti Genel Başkan yardımcımız Milletvekilimiz Mustafa Şen’in teşrifleriyle; Geçmişten bugüne Partimizde görev yapan Derecik vadisi teşkilat mensuplarımız ile buluştuk. Daha sonra Yıldızlı mahallemizde esnaf ve vatandaşlarımızla selamlaştık. Zaman mekan ayırt etmeden omuz omuza verdiğimiz teşkilat mensuplarımızın tebessümü gücümüze güç katıyor.” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER