Akçaabat Kaymakamı Yusuf Cankatar oldu.

Resmi Gazete'de yayımlanan kararlara göre, bazı illerde kaymakam ataması gerçekleştirildi. Akçaabat Kaymakamı Yusuf Cankatar oldu.

Akçaabat Kaymakamı Yusuf Cankatar oldu.

Resmi Gazete'de yayımlanan kararlara göre, bazı illerde kaymakam ataması gerçekleştirildi. Yapılan atamalara göre, Trabzon'da  4 ilçede kaymakamları değişti. Akçaaabat, Şalpazarı, Tonya ve Arsin kaymakamlarında değişlik yaşandı.

Trabzon'da 4 İlçenin Yeni Kaymakamı Belli Oldu

Bayburt Valiliği Kaymakam Adayı Semih Memiş, Trabzon Şalpazarı Kaymakamı,

Kahramanmaraş Valiliği Kaymakam Adayı Ömer Sirkeci Trabzon Arsin Kaymakamı,

Ağrı Patnos Kaymakamı Yusuf Cankatar Trabzon Akçaabat Kaymakamı,
 

Akçaabat Kaymakamı Yusuf Cankatar kimdir?

1984 yılında İstanbul’da doğdu.  Cankatar ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Daha sonra Muğla Üniversitesi Kamu Yönetiminden bölümünden mezun oldu. Yusuf Cankatar ayrıca Sivas Ulaş ilçesi Kaymakamlığı yaptı. Daha sonra Süloğlu Kaymakamlığı görevlerinde bulunmuştur. Iğdır Vali yardımcısı görevini yaptı. Daha sonra Patnos ilçesine Kaymakam olarak atanmıştır. Cankatar evli ve bir çocuk babasıdır .

Şanlıurfa Valiliği Kaymakam Adayı Adem Eser, Trabzon Tonya Kaymakamı olarak atandı.

Doğu Karadeniz Bölgesinde Kaymakam Atamaları ise Şöyle;

Öte yandan yine bölgemizde Görele Kaymakamı Cüneyt Caner Nevşehir Ürgüp Kaymakamlığına verilirken , Denizli Honaz Kaymakamı Hamit Genç, Görele kaymakamlığına atandı.

Artvin Yusufeli  Kaymakamı Hacı kerim Meral , Erzurum Karaçoban  Kaymakamlığına atanırken, Gümüşhane Valiliği Kaymakam adayı İbrahim Pelit Konya Çeltik kaymakamlığına atandı.

Ayrıca Rize İyidere Kaymakamlığına Bartın Valiliği  Kaymakam adayı Eray Gürsoy, Rize Fındıklı Kaymakamlığına ise Gaziantep Valiliği Kaymakam adayı Murat Çürük atandı.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2024, 10:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER