MHP ve İyi Parti arasında ‘BİM’ gerilimi

İYİ Parti Çarşıbaşı İlçe başkanı Hamza Ustabaşı, Çarşıbaşı belediye başkanının kendisini tehdit ettiğini iddia etti.

MHP ve İyi Parti arasında ‘BİM’ gerilimi

Çarşıbaşı'da  İyi Parti İlçe Başkanı Hamza Ustabaşı, sosyal medya hesabında ilçenin MHP'li Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu'nu kastederek, “MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ‘üç harfli' marketlere tepkisini gösterirken bu tepkiden, dükkanını bu marketlere kiralayan teşkilat mensuplarını muaf mı tutuyor” göndermesinde bulundu.

“TEHDİT VE HAKARET ETTİ”

Bu paylaşımın ardından Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu'nun kendisini arayarak “Nerdesin, hesabı görelim, kaç kişi olursan ol gelip seni alacağım, çık karşıma” diyerek tehdit savurduğunu iddia eden Ustabaşı, “Başkan beni arayarak hem tehdit etti hem de ‘Karaktersiz, şerefsiz, sattın kendini' diyerek hakarette bulundu” dedi.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Belediye Başkanı Nuhoğlu hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu duyuran Ustabaşı, “Tarafıma tehdit ve hakarette bulunan Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundum. Bugüne kadar vatandaşlarımızın hakkını nasıl savunduysak, bugünden sonra da aynı kararlılıkla savunmaya devam edeceğim. Her şey Çarşıbaşı için” ifadelerini paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2022, 02:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER