Halk talep etmiş!

Halk talep etmiş!

Akçaabat Belediye Meclis Üyesi Tuncay Demirci, Akçaabat Belediyesi tarafından organize edilen ve uzman aile danışmanı olduğu iddia edilen Saliha Erdim’in konuşmacı olarak katıldığı "Aile Nedir? Toplum İçindeki Önemi" konulu konferansı gündeme taşıdı.

İkinci kez Akçaabat Belediyesi aracılığıyla ilçeye konuşmacı olarak çağrılan Erdim'le ilgili "halktan bir talep olup olmadığını" soran Demirci'nin sorusu devam ederken Başkan Ekim, ilginç bir tavırla Demirci'nin sözünü kesmeye çalışarak "Açıklık getireceğim başka?" dedi. Bunun üzerine Demirci "Konuşuyordum Başkan, süremi sınırlama" diye uyarıda bulunmak zorunda kaldı. Ekim, tavrını sürdürerek "İsterseniz sınırlayabilirim." dedi.

Ekim, aile danışmanı olduğu iddia edilen kişinin halktan talep geldiği için bu etkinliği düzenlediklerini ileri sürdü. Ekim; bu talebin nereden, nasıl ve halkın yüzde kaçı tarafından geldiğini açıklayamazken "Bir önceki konuşmasında dışarıda isimler kalmıştı, o yüzden getirdik." dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2024, 01:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bunlar zurnacı
Bunlar zurnacı - 4 ay Önce

Zurnacılar zurna çalar ve zurna çaldırır.

Bahadır Bilge
Bahadır Bilge - 3 ay Önce

İttifak üyeleri de cevaplasın

Trabzon Akcaabatli
Trabzon Akcaabatli - 3 ay Önce

Böyle gereksiz tartismalarla zamaninizi harcamayin,nekadar güzel oldu o haminefendinin Akcaabatimizda konferans vermesi,cok aile aydinlatilmis,bilgilendirilmistir.Belediyemize tesekkür etmeniz gerekiyor,böyle faydali etkinligi gerceklestirdigi icin.Durmak yok,yola Cumhur Ittifakiyla devam...! Hannover,den selam ve dualarimla.

SIRADAKİ HABER