İstişare kafede yapıldı

Karayolları Genel Müdürü Uraloğlu Akçaabat’ta istişarelerde bulundu.

İstişare kafede yapıldı

Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, Trabzon’a gelerek Ak Parti Akçaabat İlçe Başkanı Hüseyin Altıntepe ile istişarelerde bulundu.

Uraloğlu’na, Karayolları Bölge Müdürü Mehmet Aşık, AK Pati Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin Altıntepe ile bir kafede oturup iştişarede bulundu.

Ak Parti Akçaabat İlçe Başkanlığı sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda,

“Karayolları Genel Müdürümüz, Hemşerimiz Gururumuz Sn. Abdulkadir URALOĞLU ve Karayolları bölge müdürümüz Sn. Mehmet AŞIK beyi ilçemizde misafir ederek ilçemizdeki projeler ve çalışmalar ile ilgili istişarelerde bulunduk. Rabbimden muvaffakiyetler diliyorum.” ifadelerine yer verildi.

Bilindiği üzere Düzköy Kavşağında yapılan düzenleme ile Trabzon Düzköy istikametini kapatıldığı için, araçların Nihat Usta kavşağını kullanmaları gerekiyor. 

Düzköy kavşağında ki düzenleme Ak Parti İlçe Başkanlığı ve Akçaabat Belediyesi tarafından olumlu karşılanmıştı. Vatandaşların rahatsız olduğu konu ile ilgili geçen hafta bölge esnafı kouyla ilgili basın açıklması yaparak yolun açılmasını talep etmişti.

2017 Yılında Akçaabat Düzköy kavşağı ile ilgili olarak Dalçık projesinin müjdesini Trabzon Milletvekili Adnan Günnar vermişti. Büyük mutluluğa neden olan müjde bir türlü hayata geçirilmedi. 

Adnan Günnar'ın paylaşımı ;

 

2017 Yılında Yapılan bir haber,
"AK Parti Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar, Akçaabat İlçesi’nin önemli iki kavşağı olan Akçaabat Haçkalı baba hastane kavşağı ile Söğütlü Fatih Eğitim Fakültesi Kavşağı’nda dalcık yapılacağını söyledi. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Salih Cora ile konuyu görüştüklerini dile getiren Günnar, “Söğütlü ( Fatih Eğitim dal-çık)ve Düzköy kavşağı (Haçkalı Hoca Baba Hast.) Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Ahmet Arslan’ın onayıyla başlıyor. Hayırlı olsun” dedi. Günnar, “Bütçelerimiz hazır, projelerimiz hazır, icraata geçiyoruz. Trabzon’un araç sayısı arttığı için trafik de ciddi sıkışıklıklar oluşmaya başladı.  Yıldızlı’da ki tıkanma ‘Yonca Kavşak’ ve tünelle çözülüyor. Fatih Eğitim ve Haçkalı Baba Hastanesi kavşaklarında ki sıkışıklıklar da yeni projelerimiz ile yakın zamanda sona erecektir. Buralarda köprülü kavşaklar, dalçıklar için büyük projelerimiz var” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2022, 16:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
TOKMAK
TOKMAK - 1 yıl Önce

Çok Normal , Akçaabata yazık oldu. Osman Nuri Ekim kaliteli adamda kadroya bakarmısın ? Oda kaldı bunlarla sıkıntıya .
Son devlet Adamı Şefik Türkmen 'e saygılarımla. Onun kıymetini bilemedi . Akçaabat . Benim vekil adayım Şefik Türkmen .

Esnaf
Esnaf - 1 yıl Önce

Yolumuzu kesenleri unutmayacagız. Bu vekillere ve Akçaabat yönetimine ders vermek için Reise oy vereceğiz. vekillikte vermeyeceğiz. Yeter artık. Ak parti kendi tabanına akçaabatta sırt çevirdi. mahalle ziyaretlerinden de anlaşılıyor .

Refahın vakti geldi
Refahın vakti geldi - 1 yıl Önce

Cumhurbaşkanlığında oylarımız reise milletvekilliğinde oylarımız MİLLİ GÖRÜŞÜN LİDERİ FATİH ERBAKANA bu kadro milli görüşü bilmez temsil edemez . istişarenin ne olduğunu da bilmez.

SIRADAKİ HABER