MHP Kaçep'ten ihtiyaç sahibi çocuklara destek

MHP Kaçep İlçe Başkanlığı, ihtiyaç sahibi çocuklar yararına düzenlediği kermesle önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

MHP Kaçep'ten ihtiyaç sahibi çocuklara destek

Milliyetçi Hareket Partisi Akçaabat Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) İlçe Başkanlığı, ihtiyaç sahibi çocuklar yararına düzenlediği kermesle önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

Atatürk Parkı'nda gerçekleşen kermeste, partili kadınlar tarafından evlerde hazırlanan yiyeceklerin satışı yapıldı.

KAÇEP Akçaabat İlçe Başkanı Birgül Ergün, kermesten elde edilen gelirin ihtiyaç sahibi çocuklar için kullanılacağını belirtti. Ayrıca, elde edilen gelirle Kuzey Irak'ta şehit düşen 12 askerimiz adına 12 öğrenciyi giydirmeyi hedeflediklerini söyledi. 

Kermese katkı sağlayanlar arasında Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Usta, MHP Akçaabat İlçe Teşkilat Başkanı Özcan Ergün, MHP Ortahisar İlçe Başkanı Salih Akkoç, MHP'li Belediye Encümeni Melikşah Atasoy, Akçaabat Ülkü Ocakları Başkanı Köksal Koç, MHP'li Meclis Üyeleri ve yöneticiler ile Akçaabat Ziraat Odası Başkanı Mustafa Hikmet Eyüpoğlu gibi önemli isimler de bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER