Ak Parti'nin adayı Ekim

2024 yerel seçimleri için Akçaabat Belediye Başkanlığı için AK Parti tarafından resmen aday gösterilen Osman Nuri Ekim, siyasi kariyerine devam etmek üzere yeni bir döneme hazırlanıyor.

Ak Parti'nin adayı Ekim

2024 yerel seçimleri için Akçaabat Belediye Başkanlığı için AK Parti tarafından resmen aday gösterilen Osman Nuri Ekim, siyasi kariyerine devam etmek üzere yeni bir döneme hazırlanıyor. Parti içi tercihler doğrultusunda aday gösterilen Ekim, Akçaabat halkının beklentilerini karşılamak ve ilçenin ihtiyaçlarına çözüm sunmak amacıyla yeniden yola çıkacak.

Osman Nuri Ekim'in adaylığının açıklanmasıyla birlikte partisinin destekçileri seçim kampanyasına odaklanırken muhalefet cephesinde ise farklı görüş ve değerlendirmeler ortaya çıkıyor. Ekim'in daha önceki dönemdeki performansına yönelik eleştiriler ve ilçede yapılması gerekenler konusundaki farklı görüşler, seçim sürecine renk katıyor.

Seçim döneminde adaylar arasındaki rekabetin artması beklenirken, Akçaabatlılar, kendi tercihlerine uygun bir liderin seçilmesi için adayların projelerini ve vaatlerini dikkatle değerlendirecek. AK Parti'nin tercihi olan Osman Nuri Ekim ise, parti disiplini içinde seçim çalışmalarına devam ederken, muhalefetin eleştirilerine karşı çıkma ve kendi vizyonunu ön plana çıkarma çabasında olacak.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2024, 20:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER