Trabzon Maraş Caddesi'nde yeni çile!

Trabzon'dan Bağımsız milletvekili adayı olan Teoman Yılmaz Kahramanmaraş Caddesi'ndeki yenilenme hakkında eleştirilerde bulundu.

Trabzon Maraş Caddesi'nde yeni çile!

14 Mayıs 2023 seçimlerinde Trabzon'dan Bağımsız milletvekili adayı olan Teoman Yılmaz Kahramanmaraş Caddesi'ndeki yenilenme hakkında eleştirilerde bulundu. Yılmaz, Maraş Caddesinde yapılan asfalt zeminin üstüne boya sürülmesini tepki göstererek yetkililere soru yöneltti. 

Maraş Caddesi'ndeki koku tepkilere neden oldu

Trabzon'un Kahramanmaraş Caddesi zemininde yaşanan dökülmeler ile gündeme gelmiş Trabzon Büyükşehir Belediyesi zeminde yenilenme kararı almıştı. Maraş Caddesi'nde değişen zeminin yerine asfalt döküldü. Asfalt sonrası zeminin sıcaklığı ve kokusu vatandaşlar tarafından tepkilere neden oldu. Asfalt zeminin yapılmasının ardından ise Maraş Caddesi'ndeki görüntünün düzelmesi için boya kullanılarak renklendirdi. Ancak ne koku ne de zeminde gelen sıcaklıkta değişen bir şey olmadı. Trabzon'dan Bağımsız milletvekili adayı olan Teoman Yılmaz konuyla ilgili eleştirilerde bulundu.

Yılmaz yetkilere soru sorarak yaşanan sorunu açıkladı: 

"Altta asfalt ısıtmalı üstten boya kimyasal kokulu, sağlığa, bilime aykırı kaldırımı, kendi bahçesine yapar mı karar verenler?" 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2023, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER