Cemil Kalkışım, kongre sonrası açıklamalarda bulundu.

Akçaabat Sebat Gençlik Sporun bugün yapılan kongresinde güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Cemil Kalkışım, kongre sonrası açıklamalarda bulundu.

Cemil Kalkışım, kongre sonrası açıklamalarda bulundu.
Yeni sezona bomba gibi hazırlandıklarını ifade eden Kalkışım, Trabzonspor ile imzalanan protokol kapsamında Kadir Özcan Tesisleri’nin Sebat Gençlik’e tahsis edildiğini açıkladı. 

Kulüp binası yapılana kadar Kadir Özcan tesislerinde kalacaklarını ifade eden Kalkışım, Trabzonspor ile pilot takım olduklarını ve Trabzonspor’un Sebat Gençlik Spora 7 sporcu vereceğini de kaydetti.

Kalkışım açıklamalarında şu ifadelere yer verdi: “Çok mutluyum. Bugünkü kongremizi sahiplenme oranı çok güzel oldu. İyi bir kadro yapmaya çalışıyoruz. Transferlerimiz devam ediyor. Temmuz’un sonlarına doğru sezonu açacağız. Eylül 15’te maçlar başlayacak. İnsanları bir festival havasına sokacağımızı düşünüyorum. Bizim binamız yapılana kadar bu sezon Kadir Özcan tesislerinde kalacağız. Trabzonspor orasını bize tahsis etti. Aynı zamanda Trabzonspor ile pilot takım olduk. Trabzonspor bize 7 sporcu da verecek.  Üst seviyede bir kadro kuruyoruz. İnşallah başarılı oluruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER