İstanbul'u bırak Trabzon'a bak !

Çok şükür Trabzon’da trafik sorunumuz bitmiş!

İstanbul'u bırak Trabzon'a bak !

Vatandaşların özellikle trafikte yaşadığı sorunlarının çözümü noktasında Güney Çevre Yolu, hafif raylı sistem gibi projeler de dile getiriliyor. Lakin Trabzon’da bu sorun herhalde çözülmüş olmalı. Çünkü Trabzon AK Parti 1. sıra Milletvekili ve Ulaştırma ve Altyapı eski Bakanı Adil Karaismailoğlu, Trabzon’un değil İstanbul’un ulaşım sorunlarını gündeme getiriyor. 

Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu İstanbul için sosyal medya hesabından, “Büyükşehirlerde hayatı kolaylaştırmanın en önemli parçası kaliteli, güvenli ve ekonomik toplu taşıma sistemi kurmak ve işletmektir. Maalesef 4 yıldır İstanbul toplu taşımada büyük sıkıntı yaşamaktadır. Bunun en önemli nedenlerinden biri ise İBB’nin sorumluluğundaki bitmek bilmeyen metro inşaatlarıdır.” paylaşımında bulundu. 

Trabzon’daki ulaşım sorunları çözüldüyse ne ala yok çözülmediyse eğer Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu’ndan İstanbul kadar Trabzon ve Akçaabat'ta ki ulaşım sorunlarına da ilgi göstermesini bekliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2023, 00:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
eskimeyenler
eskimeyenler - 12 ay Önce

Adamda ki cürrete helal olsun . akçaabata hiçbir yatırım yapmayıp ekrem imamoğlunu eleştirmek için her seyi yapıyor. ak partili olarak REİSİN yanında bu adamların karşısındayız.
eski mahalle başkanı (eskimeyenlerden )

SIRADAKİ HABER