Çiçeğini dağıtamadı!

Çiçeğini dağıtamadı!

İyi Partinin Trabzon’daki kongresinin ardından delegenin tavrını öngörüp kaybedeceği seçime girmeyen Eski İl Başkanı Azmi Kuvvetli, görevini çiçek dağıtamadan bıraktı. AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahattin Çebi’nin tepki çeken ve hiçbir turistik ve sosyal olumlu etkisi olmayan “Arap turistlere çiçek dağıtma” girişiminin ardından kendisinin de çiçek dağıtacağını söyleyen Kuvvetli, görevini yeni başkana teslim etti.

Temmuz ayında “Onları kucaklama adına onlara gül dağıtmak neden olmasın. Biz bunu yaparız. Perşembe günü Ankara’dan döndükten sonra yaparız.” diyen Kuvvetli’nin bu sözleri kendi partisinde de ciddi rahatsızlıklara neden olmuştu.

Kuvvetli giderayak bu tavrıyla akıllarda kalırken kongrede yeniden il başkan adayı olamadı. Ortahisar kongresini istediği gibi dizayn edemeyen Kuvvetli, Akçaabat İlçe Başkanlığını ise yanına aldı. Ancak kongrede Akçaabat’ın delege sayısının yetmeyeceğini anlayan Kuvvetli aday olmazken kendi adına bir aday çıkardı. Ancak bu aday da İyi Partililer tarafından kabul görmedi ve üstelik birlikte hareket ettiği Akçaabat’ı da ikiye böldü.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2023, 10:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER