İBB'de Akçaabat toplantısı

Mustafa Bak İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Saltık'tan Akçaabat seçimleri için destek sözü aldı.

İBB'de Akçaabat toplantısı

CHP Trabzon, İBB Yöneticisi Yavuz Saltık'ı makamında ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon İl Başkanı Mustafa Bak, beraberindeki Ortahisar İlçe Başkanı Haluk Batmaz, Akçaabat İlçe Başkanı Emre Şahin Köroğlu ve Vakfıkebir İlçe Başkanı Olcay Bahadır ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) yöneticisi Trabzonlu Yavuz Saltık’ı ziyaret etti.

Saltık’ın makamında gerçekleşen ziyarette önemli konularda görüş alışverişinde bulundu. Edinilen bilgilere göre CHP Trabzon İl Başkanlığına seçilen eski Akçaabat İlçe Başkanı Mustafa Bak İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan Akçaabat seçimleri için destek istedi. İmamoğlu ve Saltık Akçaabat için destek sözü verdiler. İmamoğlu Memleketi olan Akçaabat'a özel önem verdiği biliniyor. 

İl Başkanı Mustafa Bak ve beraberindekiler, şehirler arası işbirliği ve dayanışmanın önemine dikkati çekerken, İBB yöneticisi Saltık, “Geçtiğimiz günlerde CHP Trabzon İl Başkanlığına seçilen  Mustafabak, Ortahisar İlçe Başkanı Haluk Batmaz, Akçaabat İlçe Başkanı Emre Şahin Köroğlu ve Vakfıkebir İlçe Başkanı Olcay Bahadır’ı  ağırladık. Memleketimize hizmet etmek için siyaset yapan her bir başkana ziyaret için teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.” dedi.

2023 milletvekilliği seçimlerinde CHP Akçaabat'ta oylarını yüzde 17,12 oy alarak oylarında ciddi bir artış yaparak 2. parti oldu. 

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2023, 12:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER