Ak Parti'de kılıçlar çekildi.

Ak Parti Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin Altıntepe görevinden istifa ederek belediye başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Ak Parti'de kılıçlar çekildi.

Altıntepe’nin yayımladığı açıklama şöyle:

“Bu kutlu davaya kuruluşundan itibaren gönül veren ve elini değil gövdesini taşın altına koyma düsturu ile başladığımız hizmet aşkına; 2002 yılında AK Parti Gençlik Kolları başkanlığında görev alarak kapısından içeri girdiğim, Gençlik Kollarındaki görevimden sonra, Mahalle Başkanlığı görevi, ardından ayrı ayrı dönemlerde olmak üzere Ana Kademe İlçe Yöneticiliği, Tanıtım Medya Başkanlığı, 3 Dönem SKM Başkanlığı, Teşkilat Başkanlığı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı ve son olarak da 2 dönem İlçe Başkanlığı görevi yapmış bulunmaktayım.

Her daim evim ve ikinci ailem olarak gördüğüm AK Partim adına 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Akçaabat Belediye Başkan Adayı olabilmek adına Genel Merkezimizin yürütmüş olduğu süreç kapsamında İlçe Başkanlığı görevimden affımı istedim. 

İlçe Başkanlığında görev yaptığım süre zarfında Güzel İlçem Akçaabat’ımız için geceyi gündüze katarak hizmet yapmaya çalıştım. Bu süre zarfında gönlünü kırdığım, rızasını alamadığım, beklentisini karşılayamadığım kim varsa herkesten helallik istiyorum. Yine bu süreçte şahsıma güvenen ve de desteklerini esirgemeyen siyasi büyüklerime, birlikte yol yürüyüp mücadele verdiğimiz teşkilat mensubu kardeşlerime, Abilerime, Ablalarıma ve de tabii ki herkesten ve her şeyden fazla ihmal ettiğim ama her daim koşulsuz şartsız arkamda duran çok kıymetli Aileme canı gönülden teşekkür ediyorum. 

Her bitiş yeni bir başlangıçtır. Eğer teşkilatımız uygun görür, hemşerilerimiz destek verir, hepsinden önemlisi de Mevlam nasip ederse İlçeme, doğduğum ve büyüdüğüm, suyunu içip havasını soluduğum, 49 yıldır bir fiil yaşayarak her sorununa ve her beklentisine vakıf olduğum Akçaabat’ımıza Belediye Başkanı olarak hizmet etmek istiyorum. Mevlam en başta ilçem, akabinde şahsım adına hayırlı olanı nasip eylesin diyor sizleri saygıyla selamlıyorum.”

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2023, 17:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yakup topal
Yakup topal - 8 ay Önce

Hayırlı olsun inşAllah yolun açık olsun başkanım

Murat Saka
Murat Saka - 8 ay Önce

Küçük Sorunlarımız oldu Hüseyin Altıntepe Osman Nuri ve Mahmut Çavuş Sahip çıktı Siyasilerin Hiç biri Sahip çıkamadı. Ben Kendi Aklı ile Yaşayan bir Siyasiyim maddi manevi yanındayım

Hasan Ak
Hasan Ak - 8 ay Önce

Osman Nurinin Ak Partili kıyımına son vereceğine inanıyorum.

SIRADAKİ HABER