Atatürk Bulvarı Beğenilmedi!

Atatürk Bulvarı adeta bir beton yığınına dönüyor .

Atatürk Bulvarı Beğenilmedi!

Trafiğin yoğun olduğu ilçemiz Atatürk Bulvarı'nda altyapı çalışmaları son sürat devam ederken bazı vatandaşlar yapılan kaldırımların genişliğinden yakınarak yolun daha da daraldığını ileri sürdüler,

 bazıları ise oluşacak yeşil alanların bakımsızlık nedeniyle kötü bir görüntüye sahip olabileceğini kaydettiler. 

Akçaabat Belediyesi şehir merkezindeki yenileme çalışmalarına süratle devam ediyor. Akçaabat’ın daha da gelişmesi ve güzelleşmesi Akçaabatlıların ise yüksek standartlarda refah içinde yaşaması için çaba harcadığını belirten Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, şehrin en işlek bulvarı olan Atatürk Bulvarı’nın yeniden düzenlenerek trafikte yaşanan olumsuzlukların ortadan kaldırılması için de çalışma başlattı. Kaymakamlık binasının önünden başlanan çalışmalarda yollar düzenlenerek, kaldırımlar genişletildi.  Belediye binasının ön tarafında bulunan taksi durağı ve araçlar Atatürk Parkı'ndaki üst geçidin altına alındı.

Atatürk Bulvarı düzenleme işinin tüm bunların ardından mevcuttaki Merkez İlköğretim Okulu önünden devam edeceği çalışmaların son etabının ise Hamam Çimeni Çarşısı önünde yapılacağı öğrenildi. 

Atatürk Bulvarı'nda altyapı çalışmaları son sürat devam ederken bazı vatandaşlar, yapılan kaldırımların genişliğinden dolayı ana yolun daha da daraldığını Atatürk Bulvarı’nın adeta bir beton yığınına döndüğünü ifade ettiler. Vatandaşlar ayrıca Atatürk Bulvarında yeni düzenlemeyle oluşacak yeşil alanlara belediyenin bakmayacağını ve bakımsızlık neticesinde kötü bir görünüme sahip olacağını da ileri sürdüler. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER