Keskin iddialı

Keskin iddialı

2023 seçimlerinde milletvekili aday adayı olmaya hazırlanan AK Parti Kurucu İl Başkanı Av. İbrahim Keskin, aday adaylığı temaslarıyla ilgili ciddi bir sonuç aldığını söyledi. Keskin şunları söyledi: “Yaklaşık bir buçuk aydan bu yana şehirde çalışma sürdürüyorum. Kuruluşları geziyoruz, dernek kurumlarına gidiyoruz, özel kurumlara gidiyoruz, vatandaşlara gidiyoruz, parti buluşmalarına gidiyoruz, 500 civarında görüşme gerçekleştirdim. Bu 500 görüşmeden hiç olumsuzluk görmedik.”

ŞARTLAR OLDUKÇA OLUMLU GÖRÜNÜYOR

“Benim on bin civarında öğrencim var, beş bin civarında da meslektaşım var,  öğretmen avukat arkadaşlarımız var. Aynı zamanda beş bin civarında müvekkilim var, ticaret yaptığımız zamandan esnaf ve sanatkâr kesiminden de çok ciddi danışıklığımız, bağlantılarımız mevcut. Bütün bunların çok ciddi karşılığını görüyoruz toplumda. Tabii iki partinin il başkanlığını yapmış olmam sebebiyle de siyasi bir referansımız var. Yani şartlar çok uygun gözüküyor, her zaman söylerim, Trabzon’daki bu havayı bu iklimi biz genel merkezimize yansıtabilirsek hiç tereddüt edilmeden aday olabileceğimi düşünüyorum.”

CUMHURBAŞKANI’NA DESTEK VERMELİYİZ

“Bu seçime kadar bütün seçimlerde adayları her zaman Recep Tayyip Erdoğan taşıdı. Recep Tayyip Erdoğan ismi yetti zaten seçimleri almaya. Hâlen daha onun ismi AK Partiyi taşıyacak durumdadır. Onun karizmatik liderliği hem ülkemizde hem dünyada kabul görmüştür. Ama bu seçimde aday olanların da Erdoğan ismine katkı verecek isimler olmalıdır. Küskünlüklerin önüne geçmeli, Hemen hemen bütün partilerden dostlarım, arkadaşlarım, bize inananlar ve güvenenler var. Buralardan ciddi şekilde oy alabilirim. Aynı zamanda AK Parti’ye oy verme konusunda arafta olan çok sayıda insanın da bu konuda karar vermesinde ismimin etkili olabileceğini düşünüyorum.”

STK’LARLA YOĞUN GÖRÜŞME

“Özellikle sivil toplum örgütleri ile çok yoğun görüşmelerim oldu, sıkıntıları herkes kabul ediyor. Ancak özellikle asgari ücrette ve diğer ücretlerde yapılan artışlardan dolayı insanlar memnun, ekonomideki sorunları yine AK Parti’nin çözebileceğine dair inanç var. Sadece emekli maaşlarındaki artış biraz yetersiz bulunuyor, bundan dolayı bir takım serzenişler var ama ben onun da seçime kadar bir şekilde telafi edilebileceğini düşünüyorum. Durum böyle olunca Türk insanı bu seçimde Türkiye’nin bağımsızlığı ile Türkiye’nin bazı ülkelerin güdümüne girmesi arasında bir seçim olduğunu kavramış durumda.”

ŞEHİRLE BÜTÜNLEŞEN BİR SİYASET

Şehirle bütünleşen bir siyasi yol izlediğini belirten Keskin “Genel Merkezimizin de çok sesli, halkın ve onun temsilcilerinin sesini dinleyen bir anlayışla hareket edeceğini düşünüyorum. Yaptığımız istişarelerde gerek parti mensuplarımızın gerekse devlet erkanımızın, sivil toplum örgütü yöneticilerinin ve basınımızın beklentisinin de bu olduğunu gözlemledim.” dedi. Av. Keskin, kuruculuk özelliğinin sadece Ak Parti teşkilatları veya sadece siyasetle ilgilenen insanların değil, aynı zamanda bütün Trabzon halkının nezdinde çok kuvvetli bağlantılarının olmasına da değindi. Keskin “Farklı siyasi görüşte de olsa benim olduğum yere destek verebilecek çok sayıda insanın varlığını gördüm. Trabzon’da müşterek aday olabilecek konumum var. O yüzden de Genel Merkezimizin tespit yapacağı, adaylık tespitinde bunun ciddi bir faktör olacağını düşünmekteyim.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamuran gormus
Kamuran gormus - 1 yıl Önce

Vekiller değişmeli çalışmıyorlar halk değişim itiyor bende istiyom insalah vekil adaylığın kabul olur Allah yardımcın olsun selam saygı bizden vekil olursun insalah fakat halka faydalı olursun insalah a.iiiiiiiiinnnnn

Hanife Mentese
Hanife Mentese - 1 yıl Önce

Sayin Hocam sizi izliyor tüm cabalarinizi görüsmelerinizi takip ediyoruz harcadiginiz emegin karsiligini göreceginize inaniyoruz seviliyor sayiliyorsunuz güclü basarili bir yapiniz var size güveniyoruz yolunuz acik olsun sonuc hayirlara vesile olsun insAllah

Sultan idris Karslı
Sultan idris Karslı - 1 yıl Önce

Destekliyoruz selam dua ile saygı ve hurmetler ederiz

İsmail Keskin
İsmail Keskin - 1 yıl Önce

Şimdiden vekilliginiz hayırlı olsun diyorum... Başarılar diliyorum selamlar saygılar...

Avni YILMAZ
Avni YILMAZ - 1 yıl Önce

Yazıda belirtilen Öğretmen Camiasında İbrahim Keskin ile yolum Akcaabat İlce Milli Eğitim Müdürlüğünde kesişti. Ben Öğretmenimin yönlendirmeleri ve çalışmalarına yakınen tanık oldum. Milletine sevdalı kişiliğine tanık oldum.
Vekillik görevi nasip olursa Trabzonumuza güzel hizmetler yapacağına eminim.
Allah yar ve yardımcınız olsun ...

Adem keskin
Adem keskin - 1 yıl Önce

Kurucu il başkanımız İbrahim keskin beye başarılar diliyorum görev verildiği taktirde Trabzonumuz için hayırlı çalışmalar yapacağına tüm kalbimle inanıyorum yolunuz acık olsun Hocam

SIRADAKİ HABER