Vakfıkebir'de bağımsız adaydan flaş açıklama! AK Parti'ye geçecek mi?

Trabzon Vakfıkebir'de bağımsız olarak belediye başkan adaylığı açıklayan Ahmet İhsan Hacıfettahoğlu, AK Parti'ye geçecek iddialarını doğrulamadı.

Vakfıkebir'de bağımsız adaydan flaş açıklama! AK Parti'ye geçecek mi?

İlçede düzenlediği yoğun katılımlı adaylık tanıtım toplantısında her hangi bir partiye katılmayacağını ifade eden Hacıfettahoğlu 'Biz yolumuzu çizdik, bundan sonra gelecek hiç bir teklifin kabul edilme durumu yoktur, ben bağımsız başladım, bağımsız bitireceğim, bu seçimi kazanacağız. 5 yıl boyunca Vakfıkebir'e bağımsız belediye başkanı olarak görev yapacağım. Ben bağımsız seçilir de başka bir partiye geçersem kul hakkına girmiş olurum. Böyle bir şeyi kabul edemem' ifadelerini kullandı. 
detail-photo-fancybox-0
Vakfıkebir'e hizmet etme sevdasıyla çıktığı yolda bugüne kadar 2 ayrı belediye başkanı ile Tonya'da önemli hizmetlerde imzası olduğunu kaydeden Peysaj Mimarları Odası Başkanı Hacıfettaoğlu, Vakfıkebir'e kazandırılacak çok önemli hizmet ve yatırımlar için kaynak problemi olmadığını ifade etti. 

HİBE PROJELER KONUSUNDAKİ TECRÜBESİ

Hacıfettahoğlu, hibe projeler konusunda tecrübeli olduğunu ve ilçe belediyesinin kendi kaynakları ile kendi kendine yetebilen ayrıca önemli hizmetleri de hibe krediler sayesinde yapabilecek olduğunu ifade etti. 
 

detail-photo-fancybox-2

BALTA'YA TEŞEKKÜR

AK Partili Vakfıkebir Belediye Başkan adayı Muhammet Balta'ya da teşekkür eden Hacıfettahoğlu, bağımsız belediye başkanı seçilmesi halinde meclis aritmetiğinde partili üyelerin sayısının fazla olmasının doğuracağı dezavantajlarla ilgili ise “Partisi ne olursa olsun önemli değil.  Bu salona bir bakın, birçok oda başkanı burada, birçok partiden arkadaşımız, eşimiz dostumuz burada. 

Hepimiz ne için buradayız, daha güzel bir Vakfıkebir için. Benim bunu başarabileceğime inanmasa bu kadar insan buraya toplanır mı? 

İşte inanmak önemli. Bizim meclisimiz oluşacak, tabi ki her görüşten partili burada olacak. Ama asıl amaç ilçene hizmet olduktan sonra, bizim ilçemize yapacağımız hangi olumlu, güzel bir yatırıma sırf siyaset yapmak adına bir meclis üyesi ‘hayır’ der ki? 

Bu bizim ilçemizde olmaz, meclis üyelerimizin her biri ilçemiz adına her güzel işte bize destek olurlar, yanlışımız olursa da uyarmalıdırlar tabi ki. Bu da bizi memnun eder” dedi.

detail-photo-fancybox-3

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER