CHP Akçaabat, Mustafa Bak’ı destekleyecek

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Akçaabat İlçe Başkanı Emre Şahin Köroğlu, bugün CHP İl Başkanlığı için adaylığını açıklayan Mustafa Bak’ı desteklediklerini açıkladı.

CHP Akçaabat, Mustafa Bak’ı destekleyecek

CHP Akçaabat İlçe Teşkilatı, il parti binasında CHP İl Başkanlığı için adaylığını açıklayan Mustafa Bak’ı yalnız bırakmadı. Bak’ın adaylık açıklaması sonrası CHP Akçaabat İlçe Başkanı Emre Şahin Köroğlu, ilçe örgütü olarak Bak’ı desteklediklerini ve Akçabat olarak arkasında duracaklarını kaydetti. 

Köroğlu, yaptığı açıklamada, “Mustafa Bak hepimizin ilçe başkanıydı Akçaabat’ta. Kendisi il başkanlığı yoluna çıkarak adaylık açıklamasını yaptı. Açıkçası mutluyuz. Örgütün içerisinden çıkan, örgütü tanıyan, örgütün isteklerini karşılayabilecek, sağ duyusuna karşılık verebilecek bir isim. Partimizin emektar isimlerinden. Partiyi birlik, bütünlük, beraberlik şekline getirebileceği düşüncesindeyim. Bununla beraber Mustafa Bak’ın şöyle bir özelliği var; Mustafa Bak bugün ismi anıldığı zaman ocu ya da bucu diye anılmayan, ismi birinin yanına yakıştırılmayan isimlerden bir tanesi. Açıkçası bu nedenle de Mustafa Bak’ın il başkanlığı adaylığında öne çıktığını düşünüyorum. Bizler de Akçaabat olarak arkasında duracağız. Kendisini destekliyoruz.” açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER