Tuncay Demirci : CHP üyeliğimden sonsuza kadar ayrılıyorum

Tuncay Demirci : Bundan sonra adımı kavmiyetçilerle, mahallecilerle ve kendi menfaatleri için adam satanlarla yan yana göremeyeceksiniz.

Tuncay Demirci : CHP üyeliğimden sonsuza kadar ayrılıyorum

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nden Akçaabat Belediye Meclisi Üyesi seçilen daha sonra CHP'den istifa eden Bağımsız Meclis Üyesi Tuncay Demirci, partisinin gerçekleştirdiği Akçaabat İlçe Kongresi’nin hemen ardından yaptığı açıklamada CHP üyeliğini geçici olarak sonlandırdığını duyurmuştu. Tuncay Demirci, bugün gerçekleştirilen CHP Trabzon İl Kongresi’nden sonra da bir açıklama yaparak CHP üyeliğinden sonsuza kadar ayrıldığını söyledi.

Eski Akçaabat İlçe Başkanı Mustafa Bak’ın CHP İl Başkanı seçilmesinin hemen ardından sosyal medya hesabından “Kaybeden yine Halk Partisi olmuştur.” Açıklamasını yapan Tuncay Demirci, bu açıklamasından 10 dakika sonra da şu paylaşımda bulundu:

“Geçici olarak sonlandırmış olduğum Cumhuriyet Halk Partisi üyeliğimden sonsuza kadar ayrılıyorum. Bundan sonra adımı kavmiyetçilerle, mahallecilerle ve kendi menfaatleri için adam satanlarla yan yana göremeyeceksiniz. Bu zaman zarfında kırmış olduğum her kim varsa hepsinden özür diliyorum. Haklarını helal etsinler.” 

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2023, 20:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER