Soluğu Genel Merkezde aldı!

Soluğu Genel Merkezde aldı!

MHP Akçaabat'ta görevi yürütememesi nedeniyle ilçe başkanlığından "istifa etmesi yoluyla" alınan Eski İlçe Başkanı Adem Çelik soluğu MHP Genel Merkezinde aldı. Görevde kalabilmek için ilçe yöneticileriyle ve İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım'la yaklaşık bir hafta görüşen ve "görevden alınmayacağını düşünen" Çelik, sürecin sonunda görevi bırakmak zorunda kaldı.

İlçe yöneticilerinin ve İl Başkanı Tarım'ın Akçaabat İlçe Başkanlığını sürdürmesini istemediği Çelik daha sonra "kendisinin istifasıyla ilgili süreçle ilgili" Tarım'ın açıklamalarını yalanlamıştı. İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım’ın “işlerinin yoğunluğu nedeniyle” Çelik’in istifa ettiğini açıklamasına sosyal medya hesabı üzerinden cevap veren Çelik “İşlerimin yoğunluğu değil. Oyunun içinde olmamak, partime zarar gelmesin diye ayrıldım.” demişti.

Çelik, görevden alındıktan sonra soluğu MHP Genel Merkezinde aldı. Burada kiminle görüştüğü bilinmeyen Çelik'in bu ziyaretinin "görevden alınma süreciyle" ilgisi olduğu düşünülüyor.

Çelik'in önünde fotoğraf çektiği oda ise MHP Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık'a ait. Çelik'in arkasında Yılık'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile fotoğrafı görülüyor.


 

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2022, 00:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Campel
Campel - 2 yıl Önce

İstediği kadar dolaşsın. İsterse iyi partiye geçsin siyasette işi bitti.

Ak saçlı
Ak saçlı - 2 yıl Önce

Siyaseti yanlış öğrendi . Ticari iş gibi düşünüyor. Normal. Amaç hizmet değil çıkar. Artık tek ünvanı fzt . Hayırlısı .

Ala göz kurt
Ala göz kurt - 2 yıl Önce

Yaylacık mahallesi iyi parti temsilcisi FZT Adem Çelik, olabilir, çıkardılar orda MHP ye gönül veren, menfaat beklemez, MHP İlçe başkanı ben olsam bir yıllık kar ortağı olur partiye alırım, Süleyman soylu Akçaabat bata geldiğinde dinledim dil kırıyordu, niye kıramadı il başkanın dilini… bir haftada yola verdi onu…. Koray aydın bekliyor öyle birini kovulmuşlar orda giysin oraya… bundan sonra seçimle geleceği tek yer vc adaylığı…. :)))

Vaytonlu Bozkurt
Vaytonlu Bozkurt - 2 yıl Önce

Ankara’da genel merkezde yedirsinler oni içirsinler ona paça da yollasınlar geri, aklı kesmiyy ordan da atacaklar oni otusun aşa ne dolanıy olsun orta fizikçi detavi eter geleniii çok adam gelır oriya yata vaz geçtim orayda kullanır yabar genel merkezii tedavi yerii, habı kocaman aklimlan pile ne kuldim oni

Akçabatli iyi bardili Musa
Akçabatli iyi bardili Musa - 2 yıl Önce

Soluklan da gel her yerim ağruyy

SIRADAKİ HABER