Giderayak teamülleri hiçe saydı!

Giderayak teamülleri hiçe saydı!

MHP Akçaabat'ta görevden alınmak üzere olan İlçe Başkanı Adem Çelik, parti teamüllerini hiçe sayan bir açıklama yaptı. Akçaabat Yeni Haber gazetesine açıklama yapan Çelik, İl Başkanlığı ve Genel Merkezle birlikte ilçe yöneticilerini de hiçe sayarak kendisini öne koyan bir açıklamada bulundu. Çelik yaptığı açıklamada, görevinin başında olduğunu iddia ederek "Bir karar verilecekse de son kararı ben veririm." dedi.

Kendisinin görevini yürütemediği için görevden alınmak istemesini tuhaf bir şekilde Cumhur İttifakı'na bağlayan Çelik "Cumhur İttifakı'nda çatlak yaratmak isteyenlerin gündem oluşturmaya çalıştığını" ileri sürdü. Ancak konunun ittifakla ilgisinin ne olduğu tam olarak anlaşılamadı.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2022, 09:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Etimesgut
Etimesgut - 2 yıl Önce

Neyi hiçe saymadı ki, bu kadar koltuk sevdalısı bir adam Türk siyasetine gelmedi. Hiçbir siyasi faaliyet yapmayıpta görevde kalmak için her şeyi yapan zat.

Tonyukuk
Tonyukuk - 2 yıl Önce

Mevcut ilçe başkanının onurunu ve gururunu zerre düşünüyorsa istifa etmelidir. 2016 yılından bugüne dek tek bir adım partiyi ilerletememiştir. Teşkilata verdiği zarar da cabasıdır. Hakkını veremediğin makamdan kalkmakta davaya hizmettir. Milliyetçi hareket partisi kapalı kaldığı dönemde bile bu kadar ele ayağa düşmemiştir. Koltuğu çok sevdiyse alsın götürsün . Yeni koltuk alınır. Hayırlı akşamlar…

Bozkurt
Bozkurt - 2 yıl Önce

Adem başkan göreninde kalmalı.. Zor zamanda aldığı bu görevini layıkıyla yapmaya çalışıyor.Akçaabatta yapılan toplantıda salonun boş kalmasını faturasını sadece ilçe başkanına kesmeyen çalışıyorlar..MHP'nin ilçe yönetimi ve belediye meclis üyeleri salona bir kişi bile çağırmıştır. Adem başkanın yerine yönetim ve belediye meclis üyeleri görevden alınmaları isabetli olacaktır.

AHMET ERDEN
AHMET ERDEN @Bozkurt - 2 yıl Önce

DOĞRU DİYORSUN MECLİS ÜYELERİ ONDAN FAZLA OY ALDI VE MECLİS ÜYELERİNİN GÖREVİ SOLONU DOLDURMAK DEĞİL TEŞKİLAT İŞLERİNDEN SORUMLU BAŞKAN YRMCISININ İŞİ 73 MAHHALLE BAŞKANINI ÇAĞIRSAN ONLARDA 1 KİŞİ ALSA 150 YE YAKIN YAPAR 50 SİVİL KURULUŞ OLSA 200 YAPAR NERDE OZAMAN TEŞKİLAT BAŞKANI. SALONDA NİYE KİMSE YOK İTTİFAK YAPTIĞINIZ AK PARTİ SİZDEN FAZLA GELDİ AYIPTIR PARTİYİ REZİL ETTİ. HİÇ DEĞİLSE KURUMSALLIĞI BİTRİMEYİN YÖNETİCİLER BİLE GELMEMİŞ O PROGRAMA. ÇOK DOĞRU BİR KARAR İLÇE BAŞKANIN ALINMASI İSABETLİ OLMUŞ GÜLE GÜLE FZT.....

SIRADAKİ HABER