Heyecanını kaybeden gider!

Heyecanını kaybeden gider!

MHP’de İlçe Başkanı Adem Çelik’in görevinden el çektirilmesi süreciyle ilgili Akça TV, İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım’a ulaştı. İlçedeki iddiaları Tarım’a sorarak yanıt aradı. Tarım, ilçede bir çalışma yürüttüklerini ve heyecanını kaybeden kişilerle yola devam etmeyeceklerinin altını çizdi.

DAHA İYİ BİR İSİM...

İlçe Başkanı Çelik’in yoğun bir iş trafiğine girdiğine vurgu yapan Tarım “Daha iyi bir ismi bulduğumuzda değiştireceğiz. Ancak bu sürecin bir karışıklık, bir tartışma gibi yansıtılmasını doğru bulmayız. MHP diğer partilere benzemez.” ifadelerine yer verdi.

O TOPLANTI FİŞİ ÇEKTİ

MHP’ni tam bir ay önce Akçaabat’ta düzenlenen ve Genel Merkez düzeyinde katılımın olduğu “MHP’nin yaptığı “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” toplantısında salonun boş kalması ve MHP Akçaabat’tan 30 kişiyi aşmayacak katılımın olması sonrası iddiaları da Tarım’a soran Akça TV, bunun da cevabını aldı. Tarım “Evet, bu da konulardan bir tanesi” dedi.

AYAK UYDURAMAYAN GİDER

Tarım son olarak “Genel Başkan’a ayak uyduramayan gider. Bu iş bu kadar nettir. Genel Başkanımızın başlattığı mitinglerde meydanların tavrı nettir, teşkilatlar da bu tavra cevap verecek nitelikte olmalıdır.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2022, 22:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdoğdulu
Erdoğdulu - 2 yıl Önce

Bekir başkan gerekeni yapar merak etmeyin.

Bozkurt
Bozkurt - 2 yıl Önce

.

SIRADAKİ HABER