MHP Akçaabat İlçe Başkanı görevden alınıyor!

MHP Akçaabat İlçe Başkanı görevden alınıyor!

Akçaabat kulislerine çarpıcı bir iddia düştü. Edinilen bilgilere göre MHP Akçaabat İlçe Başkanı Adem Çelik’in görevden alınacağı ileri sürüldü.

Cuma günü akşam saatlerinde MHP Akçaabat İlçe Başkanlığını ziyaret eden MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım, toplantıda ilçe yöneticilerinin İlçe Başkanı Çelik’e yönelik tepkisiyle karşılaştı. Çelik’in görevini ihmal ettiği, siyasi faaliyetlere zaman ayırmadığı yönünde şikâyetler İl Başkanı Tarım’a aktarıldı. MHP Akçaabat’taki sorunların kronikleşen bir şekle büründüğü aktarıldı. Daha önceden de Akçaabat İlçe Başkanı Çelik’le ilgili ciddi şikâyetleri aldığı ifade edilen İl Başkanı Tarım’ın, bu tepki üzerine yönetimden yeni bir isim istediği öğrenildi.

MHP Akçaabat’ta bu son toplantıyla birlikte kılıçlar çekilirken İlçe Başkanı Çelik’in görevden alınmaması ya da istifa etmemesi durumunda yöneticilerin büyük bir kısmının istifa ederek yönetimi düşüreceği edinilen bilgiler arasında yer aldı.

Bu arada MHP'nin Akçaabat'taki son toplantısında büyük bir fiyasko ortaya çıkmış, Genel Merkez düzeyindeki katılımda salonda Akçaabat MHP'den 30 kişiyi bile bulmayan bir sayıyla katılım olmuştu.

MHP Akçaabat İlçe Başkanlığına düşünülen isimlere ise Akça TV tarafından ulaşılırken en kısa sürede kaleme alınarak kamuoyuna duyurulacak.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2024, 15:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bahadır Bilge
Bahadır Bilge - 2 yıl Önce

40 günlük il başkanlığını 40 yıl yapmış gibi anlatan insanları halen çare olarak sunmak, Ülkücü Hareket'in geçen 30 yılda tek bir değer yetiştiremediği anlamına gelir ki bu Ülkücü Hareket'e hakarettir.

Bırakın konuşsun
Bırakın konuşsun - 2 yıl Önce

Ali Kemal Topal boş bir balondur. MHP’ye de üye değildir. Vekilliğide çalınmamıştır. Gezmediği partide kalmamıştır. Genç MHP’li leri uydurma cümlelerle kandırmaya çalışan bir 40 günlük il başkanıdır. Başbuğun görevden aldığı bir adamdır. Hoca da değil oduncudur. İnşaatçıdır. Hatipliği iyidir. Parayıda makamıda çok sever. Hırsı aklının hep önüne geçmiştir. O yüzden hep yenilmiştir.

Kurdullah Mustafa Sırdari
Kurdullah Mustafa Sırdari - 2 yıl Önce

Adaleti sağlamak , kötüye kızıp başka kötüyü savunmak değildir. Ülkücü Hakkın peşinde gideni savunmaktır. İftiracıyı savunmak değildir. Sırf güzel konuşuyor diye.

Bahadır Bilge
Bahadır Bilge - 2 yıl Önce

Emevi ekolünden olup da kendisi dışında herkesi batıl ilan etmek, ne hakka ne hukuka sığar. Kürsüden nutuk atmak değil hakkı tutup kaldırmak ise mesele, önce hakikaten halka inmek lazım. Yazanecilik devri bitti. Herkes için.

Mustafa Samed Okan
Mustafa Samed Okan - 2 yıl Önce

BEKİR BAŞKANIMIZ ADALETİ VE AZMİ SAĞLAYACAKSA,ADEM ÇELİK İLE BİRLİKTE KENDİSİNE FES EDİP,BOŞ ZAMANLARINI SİYASETTEN UZAK,DOĞU TÜRKİSTAN'A VE GAZZE'YE AYIRAN,DÂHADA BOŞ ZAMANI VARSA SİLAHLARLA İLGİLENEN BİR BAŞKANIN KOLTUĞA OTURMASI GEREKİR.SADECE TRABZON'U DEĞİL,DOĞU KARADENİZ'İ AYAĞA KALDIRACAK ADAMLAR AKÇAABAT'TA MEVCUTTUR.MESELA,ALİ KEMAL TOPAL...

Mustafa Samed Okan
Mustafa Samed Okan - 2 yıl Önce

DOĞRU SÖYLÜYORSUNUZ.ADEM ÇELİK MUHİDDİN İBNİ ARABİ EKOLÜNDENDİR.ALİ KEMAL TOPAL İSE İMAM-I GAZALİ EKOLÜNDENDİR.YAZDIKLARIMA KARŞI ÇIKANLARDA HERHALDE İBNİ HALDUN EKOLİNDEN.PEYAMİ SAFA İSTEMİYOR.ENVER PAŞA YURT DIŞINDA.YAKUP CEMİL'DE ÇOK AGRASİF.YİNE İŞİ ÇÖZECEK OLAN KUŞÇUBAŞI HERHALDE.

Mustafa samed okan
Mustafa samed okan - 2 yıl Önce

İSİMLERİ ÇOK ULU OLANLAR,BEN YAYLACIKTAYIM.BÜLBÜL SK. NO.12 NİZAM-I ALEM ÇAY OCAĞI.BİZDE KARALAMA YOKTUR,YARALAMA VARDIR.

SIRADAKİ HABER