Şifa Fizik Tedavi Merkezi açıldı

Şifa Fizik Tedavi ve Danışmanlık Merkezinin açılışı yapıldı.

Şifa Fizik Tedavi Merkezi açıldı

Şifa Fizik Tedavi ve Danışmanlık Merkezinin açılışı yapıldı. Fizyoterapist Ali Birinci’nin kurduğu merkez, İstiklal Caddesi’nde faaliyet geçti. Açılışa Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Ak Parti ilçe Başkanı Hüseyin Altıntepe, MHP Akçaabat ilçe Teşkilatı, CHP İlçe Başkanı Mustafa Bak, İyi Parti İlçe Başkanı Mustafa Mısır, Yeniden Refah İl Başkanı Süleyman Pulat, Akçaabat Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yaşar Sivrikaya, Akçaabat Ülkü Ocakları Başkanı Köksal Koç’un yanı sıra çok sayıda isim katıldı.

Açılış sonrasında açıklama yapan Fizyoterapist Ali Birinci “Güzel ilçemiz Akçaabat’ta Şifa fizik tedavi ve danışmanlık merkezimizin açılış törenini değerli protokolün, basın mensubu arkadaşların ve aile bireylerimin katılımıyla yapmış bulunmaktayız. Tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyorum. Umarım bu merkez pek çok insanın yaşadığı sağlık problemlerine çözüm getirir.” dedi.

AKÇAABAT’TA İLK

Birinci: “Akçaabat’ta ilk fizik tedavi danışmanlık merkezi olmak bize hem bir özgüven hem de ciddi bir mesuliyet veriyor. Elimizden geldiği kadar dilimizin döndüğü ve bilgimizin yettiği kadar hastalarımıza hizmet vermeye gayret edeceğiz. Bire bir hastayla ilgilenme olanağımız sayesinde tedavi sürelerimizde gözle görülür bir ilerleme göreceğimize inanıyoruz. Hasta memnuniyetini önemsiyor ve hastaların tedavi süreçlerinde onlara destek olmaya çalışacağız.”

HASTALARIMIZA ŞİFA

“Bilimsel gelişmeler sizin de malumunuzdur ki sürekli bir gelişim halinde, biz de bu gelişmelere kayıtsız kalamayız. Dünyada ve Türkiye’de ki mevcut gelişmelerin, yeni tedavi yaklaşımlarını takip edip sürekli kendimizi yenileme ve geliştirme çabasındayız. İnşallah bu yeni yaklaşımların hastalarımıza şifa olmasını dilerim.”

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2022, 15:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER