Erkan Akbulut'tan sert tepki!

Erkan Akbulut'tan sert tepki!

İyi Partide olağan genel kurul süreci başlamasının ardından Akçaabat’ta kongre yapılmamasının “bir başarıya” bağlanmasına yönelik sert tepki geldi. Olağan kongre sürecinde kongrenin üzerinden 2 yılını doldurmayan başkanlıkların kongre yapamadığını belirten Eski İyi Parti Trabzon İl Sekreteri Erkan Akbulut “Eğer alınan kongre kararı olağanüstü olsaydı o zaman bütün ilçeler kongre yapmak zorunda kalacaktı.” dedi.

“ZEKÂ YOKSUNU ZAVALLI!”

Akçaabat’ta kongre yapılmamasının nedeninin de 2 yılı doldurmaması olduğunu kaydeden Akbulut, kongre kararından başarılı olduğu iddia edilen Akçaabat teşkilatının muaf tutulduğu yönündeki habere ateş püskürdü. Akbulut, sosyal medya hesabından “Bu yazı kongre yapan ilçe başkanlarımızı ve yönetiminin başarısız oldukları anlamını taşımaz. Kongre yapılan ilçe yönetimine haksızlık ve saygısızlık olur. Böyle bir haber yaptıran zekâ yoksunu bir zavallıdır.” ifadelerine yer verdi.

SADECE AKÇAABAT DEĞİL

Akbulut son olarak “Görev süresi dolmamış kongre yapmayacak olan ilçeler Şalpazarı, Çarşıbaşı, Köprübaşı, Hayrat, Of, Çaykara, Akçaabat’tır. Diğer 9 ilçe mecbur kongre yapmak zorunda. Ve 9 ilçe teşkilatı cesurlar hareketinin birer kahramanıdır. Ben kongre yapacak olan ilçelere başarılar diliyorum.” sözlerini kaydetti.

AKBULUT'UN PAYLAŞIMININ ALTINA GELEN İLGİNÇ YORUMLAR:

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2022, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER