Tarım resmen açıkladı, süreç yürütülüyor!

Tarım resmen açıkladı, süreç yürütülüyor!

MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım resmî ağızdan Akçaabat MHP ile ilgili süreç yürüttüklerini bir kez daha açıklamış oldu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Tarım “Akçaabat’la ilgili tasarruflarımız vardır ve teşkilatımız açısından hiçbir mahsuru yoktur.” dedi.

‘ŞU ANDA’ GÖREV BAŞINDA

İlçe Başkanı Adem Çelik’in “şu anda” görev başında olduğunu hatırlatan Tarım, Çelik’in gelecek günlerde görevden alınacağına dair iddiaları yalanlamazken Çelik’in iş hayatında sorumluluk üstlendiğine dair ifadeleri yineleyerek yoğunluğuna ve bu nedenle görevi yürütemeyeceğine dair iddiaları güçlendirdi.

İŞ HAYATINDA...

Tarım şunları kaydetti: “İlçe Başkanımız Âdem Çelik ticari hayatında çok kutsal bir görev üslenmiş, takdire şayan bir iş kurmuş, kısacası özel çocuklarımıza hizmet etmek gibi ağır bir sorumluluk altına girmiştir. Hiç olmadığından çok daha mükemmel bir ahenk içerisinde, saygın ve davamıza zarar vermeden karakterin ve şahsiyetin tarifi olmakla meşgulüz.”

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2022, 19:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Baron
Baron - 2 yıl Önce

Mhp Akçaabatta Akçaabatlı Nihat Birincinin şahsi hesapları yüzünden ivme kaybetti. Netice olarak Adem Çelik ithal edildi. Kimse tanımıyordu. Uzun süredir ilçe başkanı ortaya koyduğu hiçbir icraat yok. Belde başkanlıkları onun döneminde bir bir kapandı. Hatta ilçe başkanlığını bike kapattı tabela bile yoktu.

Kemal zurnacı
Kemal zurnacı - 2 yıl Önce

Adem Çelik kaç üye yaptı partiye. Kaç toplantıya geldi. Halen daha inşaat halinde parti ayıptır. MHP’ye baraj altı kaldığı dönemde bile bu kadar kötü durumda değildi. Kaç muhtarla oturdu. Bunu o görevde tutanda MHP düşmanıdır.

Hasan baş
Hasan baş - 2 yıl Önce

Sadece Adem Çelik suçlu değildir. Baş suçlu odur. Seçim zamanı cumhur ittifakını yanlız bırakan kendi gibi seçim faaliyetlerine katılmayan ittifakın aleyhinde her yerde konuşan yardımcılarıda suçludur. Saygılarımla.

Aklıselim
Aklıselim - 2 yıl Önce

Akçaabat'ta tüm partiler aklıselime emanet edilmelidir.

SIRADAKİ HABER