MHP Akçaabat'ta göreve kim gelecek?

MHP Akçaabat'ta göreve kim gelecek?

MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım'ın Akçaabat'taki şikâyetler üzerine İlçe Başkanlığını ziyareti ve burada yöneticilerin toplu olarak İlçe Başkanı Adem Çelik'i istememesi üzerine başlayan süreç dün akşam İlçe Başkanı Adem Çelik'in görevden alınma kararıyla neticelendi. Çelik'in "görevden alınmak" yerine kamuoyuna durumu "istifa" olarak duyuracağı iddiaları konuşulurken Akça TV'ye ilçe başkanının kim olacağı konusundaki isimler ulaştı. İsimler arasında mevcut yönetimde başkan vekilliği yapan Özcan Ergün'ün adı öne çıkarken Hasan Doğan, Murat Tayar, Ahmet İncehasan ve Melikşah Atasoy isimleri de ilçe başkanlığında gündeme getirildi. Şimdi tüm gözler İl Başkanlığına çevrildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ak Kurt
Ak Kurt - 2 yıl Önce

Adem Çelik MHP geçmişi olmayan , İlçeyi bilmeyen uzun yıllar Ankara’da çalışmış bir isim. Nihat Birinci Milletvekili adayı olduğunda onu desteklemesi için ozaman ortağı idi. Göreve getirdiği bir isim.
Göreve geldiklten sonra çokça yönetimini değiştirdi. Nihat Birinci Vekilliği ve il başkanlığını kaybedince Bekir Tarım’a biat etti.
Şimdi ise yöneticiler onun egoist olduğunu makamı sayesinde özel işlerini hallettiğini fark etti. Baş kaldırdılar. Güzel bir durum tüm siyasi partilerde olmadı gereken demokratik bir ha arayışı.
MHP Akçaabatta özel bir gayretle bitirildi. Bunda tüm Mhp li yetkililerin kabahati var. Tabii bu durum Ak Partinin de işine yaradı. Düşük Profilli MHP ilçe Başkanı istekleri sığ olacağı için onlarda ses çıkarmadı. Ama iş değişiyor. Son yapılan MHP aydınlatma toplantısında 400 kişilik salonda Bir avuç MHP’li var onlarda Düzköy teşkilatından.
İyi Parti ve Chp Akçaabatta güçleniyor. Genel seçimde MHP 5 bin oy bile alamayabilir . Bu durum Millet ittifakına 3. Vekili de verebilir. Hatta yarın Ak Parti Belediyeyi kaybedebilir.

Mustafa Samed Okan
Mustafa Samed Okan - 2 yıl Önce

MELİKŞAH ATASOY 2 AYLIĞINA GEZMEYE GİTTİ VE GELİYOR...

Kutlu Bilig
Kutlu Bilig - 2 yıl Önce

Melikşah beyin dostlardan edindiğim bilgiye göre Melikşah bey Almanya’ya belli bir süreliğine gittiği, ve Parti 2016 altıda İlçe başkanı yokken iki yıl kurumsal kimliğini koruyup kolladığı ve kendisi Ocak başkanı ilken mevcut il başkanı ilçe başkanı sen ol demesine rağmen kabul etmedi ve Ocak yönetiminden destek vermek için genç yaşta ve genç ülküdaşlarını Ocak yönetiminden partiye verdiği onları da Adem Çelik bey’in sonrasında yaptığı yanlışlar ve bügün basına yansıdığı gibi yanlış yaptığı işlerden dolayı ayrışmaları oldu, neden İlçe başkanı olmasın ki Partisini hiçbir şekilde bırakmayan destek veren dava insanı, öncelik onun hak ettiğini düşünüyorum, Erol bey belki bunları bilmeye bilir, Adem Çelik partiyle hiçbir bağı olmayan vasıfsız ve MHP’nin en kötü İlçe başkanı, çok geç kalınmış bir karırdı hayırlı olmasını diliyorum ve Melikşah bey Akçaabata ve çevresinde genel merkezde de sevilen bir isim, ülkücü camia onu her ilde tanıyor biliyor, ve çokta tecrübeli, devlet Bahçeli’nin odasına girilmediği dönemde onu özel olarak kabul ettiği isim eski gönderilerinde de var, anket yapsalar Melikşah Atasoy Çıkar ve haber ajansını anket yapmaya davet ediyorum… saygılar

Prof.Dr Ahmet Arslan İlkerioğlu
Prof.Dr Ahmet Arslan İlkerioğlu - 2 yıl Önce

Fatih Eğitim Fakültesinde akademisyenlik yaptığım yıllarda Melikşah Başkan bey konser yapmıştı ve demiştim ki bu salon dolmaz diye arkaşlarla espiri yapmıştım, ama salonu bir doldu ayakta değil üniversitenin dışında bile kuyruk ben böyle konser yapıp ülkücü camiada görmedim, ve sosyal medyadan takip ettiğim de daha sonrasında Meclis üyesi olmuş ama bence çok deneyimli biri İlçe Başkanlığı ona yakışır hatta vekillik bile, duruşu hitabeti çok mükemmel kitleleri harekete geçirebilecek biri, kürsüdeki hitabeti hala aklımda be YouTube de var izlemenizi tavsiye ediyorum, bence Ülkücü harekette böyle inşalar genç kardeşlerimiz var değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum, ben akedemik yaptığım yerlerde gözlemlediğim böyle genç kardeşlerimizi görüyorum, ama böyle deneyimli azimli biri Almanya da olmaması gerekiyor, bürokrasi de de olabilir ittifakta onu bir yerlere getirmeniz bence size faydalı olacaktır, diğer isimleri bilmiyorum hayırlı olmasını temenni ediyorum, Ülkücüler ve Ülkü ocaklılar,dan olacak İlçe il başkanlıkları çok daha faydalı olacağını düşünüyorum….

Ülkücü
Ülkücü - 2 yıl Önce

MHP nin düştüğü duruma bak. Yazık ettiler partiye.

Erol cavuşoğlu
Erol cavuşoğlu - 2 yıl Önce

Melihşah Atasoy Almanya ya yerleşti siz hala onu ilçe başkanı olarak ismi geçiyor yazıyorsunuzya size helal olsun doğru türüst habercilik bu olsa gerek ite kemik vermezsen havlarmış güzel ada sözü değil mi

SIRADAKİ HABER